184 m2, biura do wynajem - Katowice - Szopienice - 25384/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 25384/4651/OLW

Parterowy lokal usługowy, Katowice-Szopienice

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 184 m2 Czynsz: 40 zł/m2 (7 360 zł) Koszty ekspl.: 12.69 zł/m2 (2 335 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Dawny zespół zabudowy przemysłowej z XIX w. gruntownie zrewitalizowany i przywrócony do stanu pierwotnego z przystosowaniem go do współczesnych wymogów. Niesamowite miejsce z historią i klimatem, a dodatkowo na terenie kompleksu możemy znaleźć piękne zieleńce, place, uliczki i zaułki, które są miejscami ekspozycji sztuki współczesnej.
W sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja PKP, szybki dojazd do S86 kierunek Katowice- Sosnowiec, Mysłowice.

Lokal usługowy na parterze o powierzchni 184m2. W cenie najmu najemcy przysługują 3 miejsca parkingowe położone na terenie kompleksu (tuż przed wejściem do lokalu). Dla najemcy została wydzielona toaleta na wyłączność, o powierzchni 8,14 m2.

Lokal oddawany w stanie wykończonym z posadzkami, instalacjami – wyposażenie dodatkowe typu barek, aneks kuchenny, regały, stoły – z możliwością odkupienia.

Jednym ze składników sukcesu dla lokali usługowych jest wysoka rozpoznawalność miejsca oraz łatwy dojazd do obiektu. Ta lokalizacja spełnia wszystkie te wymogi!
Decydując się na wynajem tego lokalu usługowego otrzymasz:
-ochronę i monitoring 24/7,
-łatwy dostęp do administracji obiektu,
-w przypadku niespodziewanej awarii — ekipę fachowców na miejscu,
-siedzibę z duszą.

Dobra dostępność komunikacyjna kompleksu zapewniona jest między innymi dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym w okolicy, a także stacji kolejowej. Łatwy dojazd do centrum Katowic, oraz innych miast Aglomeracji możliwy jest między innymi dzięki bliskości drogi krajowej nr 79.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Szopienice

Cześć!
Chętnie pomogę,
Olga Podlewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij