61 m2, biura do wynajem - Katowice - Centrum - 26924/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 26924/4651/OLW

Biuro z widokiem na centrum, parking

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 61 m2 Czynsz: 43 zł/m2 (2 623 zł) Koszty ekspl.: 18 zł/m2 (1 098 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Budynek biurowy zlokalizowany jest w centralnej części Katowic w niezwykle rozwojowym, biznesowym sąsiedztwie. Lokalizacja oraz sieć drogowa zapewnia optymalny dojazd samochodem, natomiast bliskość Międzynarodowego Dworca Autobusowego (Centrum Przesiadkowe Sądowa) oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantuje znakomitą komunikację środkami transportu publicznego. Obiekt po kompleksowym remoncie i adaptacji oferuje wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalne układy powierzchni dla małego i średniego biznesu. Budynek w swojej klasie wyróżnia się ponadstandardowymi oknami, które zapewniają jasność przestrzeni biurowych. Do dyspozycji najemców jest wewnętrzny parking oraz recepcja budynkowa.

Niezależny i przestronny lokal biurowy z ładnym widokiem z okien o powierzchni 61 mkw, gotowy do wejścia, wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną oraz wentylacje mechaniczną z klimatyzacją. Podłoga wykończona wykładziną dywanową. Do ceny najmu należy doliczyć koszty związane z eksploatacją.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Centrum

Cześć!
Chętnie pomogę,
Olga Podlewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij