878 m2, biura do wynajem - Kraków - Kraków-Śródmieście - 18453/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 18453/4651/OLW

Wykończone biuro w dobrej lokalizacji!

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 878 m2 Czynsz: 14 EUR/m2 (57 772 zł) Koszty ekspl.: 22 zł/m2 (19 316 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Salka konferencyjna Salka konferencyjna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Kompleks biurowy, zlokalizowany w północnej części Krakowa, charakteryzujący się klasyczną i ponadczasową architekturą. Obiekt ten zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi standardami zrównoważonego budownictwa, dzięki czemu jest przyjazny dla otoczenia i użytkowników. Ponadto, w pełni odpowiada on współczesnym oczekiwaniom pracowników, którzy chcą pracować w nowoczesnych budynkach, kreatywnie zaaranżowanych biurach, w dobrej atmosferze i z wygodną komunikacją do pozostałych dzielnic miasta.

Lokal biurowy o powierzchni 763 mkw. netto (878 mkw. brutto) zlokalizowany jest na 2. piętrze. Przestrzeń ta charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń - znajdziemy tu 13 lokali biurowych o różnej wielkości, 3 sale konferencyjne, recepcję, strefę relaksu, pełne zaplecze socjalne i toalety.

Całość wykończona i gotowa do wejścia. Istnieje możliwość podziału przestrzeni pod kątem preferencji przyszłego najemcy.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Śródmieście

Prądnik Czerwony
Cześć!
Chętnie pomogę,
Łukasz Kąpielewski

telefon 574 238 708

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij