250 m2, biura do wynajem - Łódź - Łódź-Śródmieście - 19364/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 19364/4651/OLW

Biuro w centrum z widokiem na panoramę miasta

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 250 m2 Czynsz: 14 EUR/m2 (16 450 zł) Koszty ekspl.: 20 zł/m2 (5 000 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Biurowiec położony jest w ścisłym centrum miasta tuż przy jednej z najważniejszych ulic Łodzi – Alei Piłsudskiego. Obok budynku znajduje się centrum przesiadkowe trasy W-Z (przystanek Piotrkowska Centrum). Dzięki temu dojedziesz do pracy ze wszystkich dzielnic Łodzi szybko i komfortowo.
W pobliżu znajduje się galeria handlowo – rozrywkowa, kino, centrum medyczne oraz liczne hotele, restauracje, kawiarnie i inne punkty handlowo – usługowe.

Lokal parterowy w centrum miasta z wejściem od frontu i od zaplecza. Cała powierzchnia parterowa liczy 690 mkw z możliwością wydzielenia wielkości idealnej dla przyszłego Najemcy. Minimalny moduł to 250 mkw.
__
*Dołączone zdjęcia są propozycją aranżacji biura.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Łódź

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Zofia Nicowska

telefon 570 867 064

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij