336 m2, biura do wynajem - Poznań - Poznań-Grunwald - 26887/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 26887/4651/OLW

Prestiżowe biuro z widokiem na Grunwald

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 336.52 m2 Czynsz: 13 EUR/m2 (20 561 zł) Koszty ekspl.: 34.97 zł/m2 (11 768 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Nowoczesna inwestycja będąca częścią dużego i rozpoznawalnego kompleksu biurowego na Grunwaldzie. Obiekt wyposażony jest między innymi w kontrolę dostępu, klimatyzację i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Na każdym piętrze biurowca znajdują się kuchnia i toalety. Najemcy mają do dyspozycji salki konfernecyjne. Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny i naziemny parking. Dla cyklistów szatnia i prysznice. Budynek chroniony. W najbliższym sąsiedztwie biurowca znajdują się siłownie, punkty gastronomiczne oraz przystanki autobusowe. Lokalizacja na trasie łączącej lotnisko z centrum miasta.

Niezwykle reprezentatywny i prestiżówy moduł biurowy o pow. 336 m.kw. Zlokalizowany na X piętrze. Układ gabinetowy. Duża ilość przeszkleń, dzięki czemu powierzchnia jest bardzo dobrze doświetlona naturlanym światłem. Widok z okien na panoramę miasta. Miejsce na recepcję. Ankes kuchenny. Lokal zostanie wykończony wg potrzeb przyszłego Najemcy.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Poznań

Grunwald

Cześć!
Chętnie pomogę,
Agata Kurzawska

telefon 574 238 708

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij