240 m2, biura do wynajem - Warszawa - Śródmieście - 6617/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 6617/4651/OLW

Eleganckie Biuro na Starym Mieście

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 240.63 m2 Czynsz: 24.5 EUR/m2 (27 709 zł) Koszty ekspl.: 33.5 zł/m2 (8 061 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Stylowy budynek biurowy usytuowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji - samym sercu Starego Miasta. Budynek z widokiem na Kolumnę Zygmunta oraz Zamek Królewski dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym wpisuje się w zabudowę warszawskiej Starówki. W sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe.

Prestiżowo wykończone i zlokalizowane Biuro składające się z 4 gabinetów oraz salki, gotowe do wejścia praktycznie od zaraz. Istnieje możliwość wynajęcia 2 miejsc parkingowych, w tym jedno zlokalizowane w garażu podziemnym. Biuro posiada w części pomieszczeń charakterystyczne i klimatyczne skosy, a cała powierzchnia jest wyposażona w klimatyzację. Kuchnia i toalety są współdzielone z innym Najemcą.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Stare Miasto
Cześć!
Chętnie pomogę,
Agnieszka Chrzanowska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij