1483 m2, biura do wynajem - Warszawa - Mokotów - 26985/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 26985/4651/OLW

Biuro na Mokotowie z dowolną możliwością podziału

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 1483 m2 Czynsz: 12 EUR/m2 (83 641 zł) Koszty ekspl.: 26.5 zł/m2 (39 300 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Marynarska Point 2 to biurowiec klasy A zlokalizowany w biznesowej części Mokotowa. Tuż obok budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dzięki temu można w wygodny sposób dotrzeć do wszystkich części Warszawy. W pieszej odległości są stacja kolejowa PKP Służewiec oraz Galeria Mokotów. Trasa tramwajem do metra Wierzbno to zaledwie 8 minut, a dojazd samochodem na lotnisko zajmuje około 6 minut. Budynek jest wykończony w najwyższym standardzie, oferuje elastyczne rozwiązania dla najemców oraz gwarantuje wysoki komfort pracy.
W okolicy można znaleźć liczne restauracje, obiekty sportowe oraz przedszkola, hotele, stacje benzynowe - odpowiednia lokalizacja budynku zapewnia dostęp do wszelkich potrzebnych usług.

Biuro na 7. piętrze, podzielone na różnej wielkości pomieszczenia, aktualnie jest to głównie open space. Przyszły najemca ma możliwość dostosowania powierzchni do własnych potrzeb. Wynajmujący przewiduje zachęty finansowe dla nowego najemcy. Dostępne od zaraz.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w cenie 70 EUR.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Mokotów

Służewiec
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij