156 m2, biura do wynajem - Warszawa - Mokotów - 27543/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 27543/4651/OLW

Nowoczesna powierzchnia | Bezpośredni najem

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 156 m2 Czynsz: 12.5 EUR/m2 (9 165 zł) Koszty ekspl.: 30 zł/m2 (4 680 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Domaniewska 45 to kameralny biurowiec zlokalizowany w biznesowej części Mokotowa. Przeszklona elewacja nadaje nowoczesnego wyglądu oraz zapewnia doskonały dostęp światła dziennego. Lokalizacja gwarantuje dogodny dostęp do linii autobusowych i tramwajowych, w odległości 7-minutowego spaceru znajduje się stacja kolejowa Warszawa Służewiec. Atutem budynku są uchylne okna oraz parking podziemny dla najemców.

Nowoczesne biuro na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń może być zaaranżowany zgodnie z potrzebami klienta - przykładowe aranżacje na space planach. Biuro jest doskonale doświetlone dzięki obecności dużych okien. Położone jest od spokojnej strony biurowca, pełnej zieleni. Właściciel przewiduje budżet na aranżację oraz wakacje czynszowe.

Zdjęcia przedstawiają standard wykończenia.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Mokotów

Służewiec
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij