650 m2, biura do wynajem - Warszawa - Mokotów - 25549/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 25549/4651/OLW

Gotowe biuro z mobilnymi ścianami, piękny widok

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 650 m2 Czynsz: 12.5 EUR/m2 (38 188 zł) Koszty ekspl.: 27 zł/m2 (17 550 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Domaniewska 45 to kameralny biurowiec zlokalizowany w biznesowej części Mokotowa. Przeszklona elewacja nadaje nowoczesnego wyglądu oraz zapewnia doskonały dostęp światła dziennego. Lokalizacja gwarantuje dogodny dostęp do linii autobusowych i tramwajowych, w odległości 7-minutowego spaceru znajduje się stacja kolejowa Warszawa Służewiec. Atutem budynku są uchylne okna oraz parking podziemny dla najemców.

Powierzchnia znajduje się na 7 piętrze w budynku. Biuro składa się z dużych gabinetów połączonych wygłuszonymi mobilnymi ścianami, pozwalającymi na dowolną zmianę aranżacji. Na powierzchbi biura znajduję się także duża kuchnia z jadalnią.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Mokotów

Służewiec
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij