228 m2, biura do wynajem - Warszawa - Praga-Południe - 27346/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 27346/4651/OLW

Lokal w nowym budynku na działalność usługową

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 228 m2 Czynsz: 75 zł/m2 (17 100 zł) Koszty ekspl.: 19 zł/m2 (4 332 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Nowa, ekologiczna inwestycja biurowa na warszawskiej Pradze. Budynek oferuje do wynajęcia komfortowe powierzchnie do pracy rozmieszczone na 6 piętrach. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom (m.in. instalacja fotowoltaiczna, energia z farmy wiatrowej należącej do dewelopera, windy z systemem odzysku energii) najemcy budynku zyskują gwarancję stałej, niskiej ceny niezależnie od wahań cen prądu na rynku. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do licznych linii autobusowych i tramwajowych. Zmotoryzowanych zadowoli szybki dojazd samochodem do drogi ekspresowej S2, która łączy się z autostradą A2. W pieszej odległości znajduje się galeria handlowa.

Przestronny lokal idealny na działalność usługową, możliwy do wydzielenia na pierwszym piętrze nowego budynku na Pradze Południe. Układ powierzchni zostanie dopasowany do potrzeb biznesowych przyszłego najemcy. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni wykończonej pod klucz lub w stanie deweloperskim, z budżetem na wykończenie od właściciela. Lokal jest dobrze doświetlone, a jego układ pozwala na stworzenie dowolnego wariantu aranżacji wnętrza pod nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dołączony plan powierzchni pokazuje kilka z wielu możliwych wariantów układu biura, a zdjęcia przedstawiają przykładowe wizualizacje.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Praga-Południe

Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij