200 m2, biura do wynajem - Warszawa - Śródmieście - 26198/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 26198/4651/OLW

Gabinetowe biuro przy metrze Centrum

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 200 m2 Czynsz: 17 EUR/m2 (15 980 zł) Koszty ekspl.: 31 zł/m2 (6 200 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Warsaw Corporate Center to kameralny biurowiec położony w samym sercu Warszawy, niedaleko Galerii Złote Tarasy i Pałacu Kultury. W najbliższej okolicy znajdują się renomowane restauracje, hotele i sklepy. Lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej - Dworca Centralnego, pierwszej linii metra oraz licznych linii tramwajowych i autobusowych. Budynek składa się z dziewięciu pięter, z których każde oferuje wysokiej jakości przestrzenie do pracy. Duże okna zapewniają optymalny dostęp naturalnego światła i widok na centrum miasta.

Gotowe do wprowadzenia od zaraz biuro na 6 piętrze. Składa się z 4 gabinetów, open space, 3 salek konferencyjnych oraz kuchni. Biuro jest bardzo dobrze doświetlone. Jest to idealne miejsce do pracy kancelarii oraz wszystkich firm, które pracują w układzie gabinetowym. Powierzchnia zostanie odświeżona zgodnie z wymaganiami klienta.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Śródmieście Południowe
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij