394 m2, biura do wynajem - Warszawa - Śródmieście - 27324/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 27324/4651/OLW

Biuro na Powiślu

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 394 m2 Czynsz: 16.5 EUR/m2 (30 555 zł) Koszty ekspl.: 31.04 zł/m2 (12 230 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Kompleks składający się z dwóch wysokiej klasy obiektów biurowych usytuowanych w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zieleni. Lokalizacja niedaleko skrzyżowania Alei Armii Ludowej i ulicy Solec pozwala na łatwy i szybki dojazd do wszystkich rejonów miasta, zarówno autem jaki i komunikacją publiczną. Przeszklona elewacja budynków zapewnia dobry dostęp światła dziennego.

Powierzchnia znajduje się na 2 piętrze kameralnego biurowca znajdującego się na Powiślu. Biuro może zostać przystosowane do potrzeb najemcy. Aktualnie układ przestrzeni jest gabinetowy z recepcją, salką konferencyjną i kuchnią. Jeden z gabinetów posiada prywatną łazienkę.

Zdjęcia przestawiają standard wykończenia powierzchni w budynku.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Śródmieście

Powiśle
Cześć!
Chętnie pomogę,
Weronika Nosarzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij