115 m2, biura do wynajem - Warszawa - Wola - 28661/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 28661/4651/OLW

Gotowe biuro w układzie gabinetowym w Klif Tower

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 115 m2 Czynsz: 14.5 EUR/m2 (7 837 zł) Koszty ekspl.: 29 zł/m2 (3 335 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

KLIF TOWER to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, blisko nowego centrum biznesowego stolicy. Budynek sąsiaduje z Domem Mody Klif. Kompleks oferuje ponad 920 monitorowanych miejsc parkingowych, stację ładowania aut elektrycznych oraz parking rowerowy. Bliskość pętli autobusowej, ścieżek rowerowych oraz linii tramwajowych, zapewniają sprawną komunikację z 1 i 2 linią metra oraz pozostałymi dzielnicami stolicy. Z budynku rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta oraz zieleń.

Narożne biuro znajdujące się na 5 piętrze biurowca z windą. Składa się z pieciu mniejszych i większych gabinetów. Powierzchnia jest tuż po remoncie, klimatyzowana, bardzo dobrze doświetlona, z pięknym widokiem na zieleń oraz z drugiej strony lokalu na wieżowce. Jest możliwość dobrania dodatkowych pokoi. Najemca będzie mógł korzystać bezkosztowo z mebli. Do dyspozycji najemcy jest kuchnia oraz toalety. Dostępne od zaraz.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Nowolipki
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 574 238 708

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij