533 m2, biura do wynajem - Warszawa - Wola - 19450/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 19450/4651/OLW

Biuro na Woli blisko centrum biznesowego

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 533.23 m2 Czynsz: 14.5 EUR/m2 (36 340 zł) Koszty ekspl.: 29 zł/m2 (15 464 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

KLIF TOWER to biurowiec zlokalizowany na warszawskiej Woli, blisko nowego centrum biznesowego stolicy. Budynek sąsiaduje z Domem Mody Klif. Kompleks oferuje ponad 920 monitorowanych miejsc parkingowych, stację ładowania aut elektrycznych oraz parking rowerowy. Bliskość pętli autobusowej, ścieżek rowerowych oraz linii tramwajowych, zapewniają sprawną komunikację z 1 i 2 linią metra oraz pozostałymi dzielnicami stolicy. Z budynku rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta oraz zieleń.

Biuro obejmujące całe 9 piętro. Obecnie podzielone na większe i mniejsze pomieszczenia, kuchnię oraz toalety. Jest możliwość zmiany układu według potrzeb najemcy. Wynajmujący oferuje budżet na wykończenie.
Atutem biura jest widok z jednej strony na stolicę, a z drugiej na rozległą zieleń. Duże okna doskonale doświetlają pomieszczenia. W budynku jest wiele miejsc parkingowych do wynajęcia.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Nowolipki
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij