124 m2, biura do wynajem - Wrocław - Wrocław-Psie Pole - 25688/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 25688/4651/OLW

Nowoczesne biuro open space - bez prowizji

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 124.12 m2 Czynsz: 51 zł/m2 (6 330 zł) Koszty ekspl.: 20.9 zł/m2 (2 594 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Długosza Business Park to nowoczesny kompleks biurowy na północy miasta oferujący do wynajęcia powierzchnie biurowe i magazynowe. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura, przeszklenia, możliwość efektywnej aranżacji przestrzeni oraz wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji najemców jest naziemny i podziemny parking, rowerowania oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Kompleks biurowy położony jest na terenie dzielnicy Psie Pole, blisko głównych arterii komunikacyjnych. W pobliżu przystanki autobusowe i pętla tramwajowa Kromera . Dojazd samochodem do dworca kolejowego Wrocław Główny zajmuje niecałe 20 minut, do Portu Lotniczego we Wrocławiu – ok. 25 minut.

Szybki dojazd do centrum pozwala na pełne korzystanie z wrocławskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej miasta Wrocław. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym.

W okolicy znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe min. centrum handlowe Korona, supermarket Kaufland, Parka Handlowy 66, Poczta Polskia, oddział Urzędu Miasta oraz zielone tereny rekreacyjne nad Starą Odrą.

Oferta jest obsługiwana przez biuro BNM w ramach współpracy na wyłączności. Nie pobieramy żadnej prowizji w ramach transakcji.

Gotowa do wprowadzania powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze w budynku E o powierzchni 124, 12 m2 brutto.

Obecny układ to dwa pomieszczenia. z zapleczem socjalnym oraz magazynkiem. Przy umowie na 3-5 lat właściciel przewiduję zachęty finansowe oraz budżet na zmiany aranżacyjne. Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona, gotowa do wprowadzenia, co zapewnia wysoki komfort pracy. Prywatne zaplecze socjalno-sanitarne dla tego modułu.

Doskonała lokalizacja dla osób szukających biura na północy miasta. Powierzchnia jest gotowa do wprowadzenia.

Wstępne warunki biznesowe:

• Długość umowy 3-5 lat
• Czynsz bazowy 11 EURO/1m2
• Wakacje czynszowe przy umowie / do ustalenia
• Budżet Wynajmującego na odświeżenie powierzchni od stanu istniejącego/ do ustalenia
• Zaliczka na opłaty eksploatacyjne biuro – 20,90 PLN/m2
• Media indywidualne wg zużycia na powierzchni najmu
• Miejsca parkingowe, współczynnik 1:70 m2 powierzchni biura 1 miejsce parkingowe przy lokalu
• Czynsz za miejsca parkingowe – 50 EUR/miejsce/miesiąc
• Zabezpieczenie – 3 miesiące (czynsz + opłaty SCH + VAT) oraz akt notarialny art. 777

Oferta jest obsługiwana przez biuro BNM w ramach współpracy na wyłączności. Nie pobieramy żadnej prowizji w ramach transakcji.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Wrocław

Psie Pole

Karłowice
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij