313 m2, biura do wynajem - Wrocław - Wrocław-Psie Pole - 25678/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 25678/4651/OLW

Powierzchnia biurowa, doświetlona- bez prowizji

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 313.14 m2 Czynsz: 51 zł/m2 (15 657 zł) Koszty ekspl.: 20.9 zł/m2 (6 545 zł)

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Długosza Business Park to nowoczesny kompleks biurowy na północy miasta oferujący do wynajęcia powierzchnie biurowe i magazynowe. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura, przeszklenia, możliwość efektywnej aranżacji przestrzeni oraz wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji najemców jest naziemny i podziemny parking, rowerowania oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Kompleks biurowy położony jest na terenie dzielnicy Psie Pole, blisko głównych arterii komunikacyjnych. W pobliżu przystanki autobusowe i pętla tramwajowa Kromera . Dojazd samochodem do dworca kolejowego Wrocław Główny zajmuje niecałe 20 minut, do Portu Lotniczego we Wrocławiu – ok. 25 minut.

Szybki dojazd do centrum pozwala na pełne korzystanie z wrocławskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej miasta Wrocław. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym.

W okolicy znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe min. centrum handlowe Korona, supermarket Kaufland, Parka Handlowy 66, Poczta Polskia, oddział Urzędu Miasta oraz zielone tereny rekreacyjne nad Starą Odrą.

Oferta jest obsługiwana przez biuro BNM w ramach współpracy na wyłączności. Nie pobieramy żadnej prowizji w ramach transakcji.

Do wynajęcia moduł biurowy zlokalizowany na 1 piętrze w budynku A kompleksu Długosza Business Park.

Lokal w układzie open space, możliwe zmiany aranżacyjne dla przyszłego najemcy. Lokal składa się dwóch większych pomieszczeń typu open space 244,10 m2 netto,, salki spotkań oraz serwerowni, do tego doliczamy udział powierzchni wspólnej piętrowej 16,77 m2, udział w pow. wspólnej wewnętrznej 40,05 m2 ( kuchnia, sanitariaty) oraz add -on 4,06% całość wynosi 313,15 m2 brutto.

Wstępne warunki biznesowe:
• Długość umowy 3-5 lat
• Czynsz bazowy 11 EURO/1m2
• Wakacje czynszowe przy umowie / do ustalenia
• Budżet Wynajmującego na odświeżenie powierzchni od stanu istniejącego/ do ustalenia
• Zaliczka na opłaty eksploatacyjne biuro – 20,90 PLN/m2
• Media indywidualne wg zużycia na powierzchni najmu
• Miejsca parkingowe, współczynnik 1:70 m2 powierzchni biura 1 miejsce parkingowe przy lokalu
• Czynsz za miejsca parkingowe – 50 EUR/miejsce/miesiąc
• Zabezpieczenie – 3 miesiące (czynsz + opłaty SCH + VAT) oraz akt notarialny art. 777

Oferta jest obsługiwana przez biuro BNM w ramach współpracy na wyłączności. Nie pobieramy żadnej prowizji w ramach transakcji.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Wrocław

Psie Pole

Karłowice
Cześć!
Chętnie pomogę,
Fatima Zakrzewska

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij