216 m2, lokale do wynajem - Warszawa - Wola - 14646/4651/OLW | www.bnmrealestate.pl
NR 14646/4651/OLW

Lokal usługowy z witrynami, budżet na wykończenie!

Lokal do wynajęcia O powierzchni: 216 m2 Czynsz: 19.5 EUR/m2 (19 796 zł) Koszty ekspl.: 22.78 zł/m2 (4 920 zł) Przeznaczenie lokalu:

Usługowe

Handlowe

Sport i rozrywka

Edukacyjne

Medyczne

Gastronomiczne

Atuty:

Klimatyzacja Klimatyzacja Ochrona Ochrona Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych
ZOBACZ PLAN

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy na parterze z witrynami w budynku biurowym w otoczeniu nowych osiedli mieszkaniowych. Lokal usługowy w stanie surowym, zostanie przystosowany do potrzeb przyszłego najemcy. Lokal dzieli się na dwa duże pomieszczenia, jedno pomieszczenie z dwoma wejściami od ulicy i witrynami, drugie pomieszczenie ze świetlikiem. Przy lokalu teren zielony, który może posłużyć np. na rozłożenie leżaków, spędzenie czasu na powietrzu.
Doskonała lokalizacja budynku zapewnia dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Biurowiec, zlokalizowany jest nieopodal stacji Metra Rondo Daszyńskiego (3 min pieszo). W okolicy budynki biurowe oraz osiedla mieszkaniowe.
Właściciel oferuje bardzo atrakcyjne warunki komercyjne.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Warszawa

Wola

Czyste
Cześć!
Chętnie pomogę,
Karolina Kunciak

telefon 22 299 17 27

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz napisz wypełnij wypełnij