Biura Biura
Warszawa Miasto

Atuty nieruchomości Atuty nieruchomości

Zastosuj

Przeznaczenie lokalu Przeznaczenie lokalu

Zastosuj
Obrazek numer 2800125
Obrazek numer 2800127
Obrazek numer 2800129
Obrazek numer 2800131
Obrazek numer 2800133
Obrazek numer 2800135
Obrazek numer 2800137

nr. 35727/4651/OLW

Lokal na podnajem w niskiej cenie.

Kraków, Podgórze

Powierzchnia 564 m2

Czynsz za m2 7,0 EUR/m2

Koszty ekspl./m2 26,0 PLN/m2

Piętro 3

Czynsz 3 948 EUR

Koszty ekspl. 14 664 PLN

Zapytaj doradcę o:

  • Zwolnienia czynszowe
  • Budżet na fit-out
  • Czynsz efektywny

Atuty nieruchomości:

Klimatyzacja
Recepcja
Podnoszone podłogi
Garaż, miejsce parkingowe
Podwieszane sufity
Kontrola dostępu
Ochrona
Otwierane okna
Winda

Kameralny budynek biurowy klasy A zlokalizowany na Zabłociu. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dbałość o detale sprawiają, że biurowiec ten spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Przeszklona fasada sprawia, że powierzchnie są bardzo jasne i tworzą komfortowe warunki do pracy.

Lokal biurowy z prywatnym tarasem przynależnym do biura o powierzchni 95 mkw. Do lokalu przynależy 10 miejsc parkingowych w cenie 75 EUR / miejsce.

Maksymalny okres podnajmu do 31.12.2027.

Szczegóły ustalane indywidualnie.

Komunikacja publiczna:

Tramwaje

  • 9 (98 m)
  • 17 (98 m)
  • 20 (98 m)
  • 49 (98 m)
  • 50 (98 m)

Autobus

  • 605 (36 m)
Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.
Cześć,
Skontaktuj się ze mną
Kacper Moś [email protected] 574 238 708

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług firmy Google.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Zobacz podobne oferty

    Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

    01
    Fit-out
    Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
    02
    Legal
    Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.

    Działamy na wielu płaszczyznach

    01
    Fit-out
    Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
    02
    Legal
    Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
    03
    Reprezentacja
    Najemcy
    Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
    04
    Reprezentacja
    Wynajmującego
    Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
    05
    Capital
    Markets
    Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
    06
    Retail
    Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
    Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
    Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
    [email protected] +48 22 299 17 27
    Twoja wiadomość

      * Pola obowiązkowe
      Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług firmy Google.
      Wiadomość wysłana
      Dziękujemy!
      Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji