Capital Markets
Capital Markets

Zainwestuj w nieruchomości komercyjne

Zajmujemy się łączeniem stron zainteresowanych sprzedażą oraz zakupem nieruchomości, wynajmem powierzchni biurowych oraz pomagamy naszym klientom przejść przez wszelkie aspekty formalne i prawne w celu sprawnego zamknięcia transakcji. Nasze portfolio obejmuje zarówno skomercjalizowane projekty z atrakcyjną stopą zwrotu, jak i działki w atrakcyjnych lokalizacjach przeznaczone pod budowę inwestycji mieszkaniowych i usługowych. Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie nieruchomości, aby pomóc naszym klientom w pełni zrealizować ich pomysły biznesowe.

+9
miast

W każdym mieście działa przynajmniej jeden doradca specjalizujący się w rynku nieruchomości, który świadczy usługi zgodnie z wysoką jakością zagwarantowaną przez naszą markę.

+30
osobowy zespół

Różnorodność charakterów i doświadczenia naszych pracowników pozwoliła stworzyć niezawodny, multidyscyplinarny team złożony z samych profesjonalistów.

+100 000
wynajętych m2

Wynajęliśmy tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych, więc jeśli szukasz biur do wynajęcia, będziemy idealnym wyborem.

Jesteśmy
w największych
miastach Polski

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści – to nasz slogan, ale też cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasi doradcy są dostępni na miejscu i dobrze znają specyfikę danego rynku nieruchomości. Dzięki współpracy międzymiastowej możemy w skoordynowany sposób prowadzić procesy dla jednej firmy w kilku miastach jednocześnie.

Capital Markets

01
Wyszukiwanie
obiektów
Wspieramy inwestorów w wyborze odpowiedniego obiektu na rynku nieruchomości komercyjnych.
02
Doradztwo w
negocjacjach
Zapewniamy doradztwo i aktywne wsparcie na każdym etapie procesu transakcyjnego, dążąc do zagwarantowania zadowolenia i bezpieczeństwa interesów naszych klientów.
03
Strukturyzacja
transakcji
Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań i strategii dotyczących sposobu realizacji transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości.
Nieruchomości komercyjne Nieruchomości komercyjne

Dodatkowe
usługi dla
naszych klientów
Dodatkowe
usługi dla naszych
klientów

01
Due diligence
nieruchomości

Specjalizacja m.in w badaniu i analizie stanu prawnego nieruchomości oraz wskazywaniu ewentualnych ryzyk w procesie inwestycyjnym.

02
Opracowywanie dokumentacji transakcyjnej

Wsparcie w negocjacjach, ustaleniu struktury transakcji i przygotowaniu dokumentów dotyczących przeniesienia tytułu prawnego przedmiotu transakcji.

03
Obsługa
potransakcyjna

Bieżące doradztwo na etapie potransakcyjnym w wymaganych obszarach. Reprezentacja w postępowaniu przed sądem wieczystoksięgowym i KRS.

04
RODO
i compliance

Doradztwo z zakresu przetwarzania danych osobowych. Wsparcie w celu zapewnienia zgodności działalności przedsiębiorstw z przepisami prawa, polityką prywatności i innymi obowiązującymi normami.

Raporty i analizy
capital markets bnm capital markets inwestycje w nieruchomości

Usługi wspierające

Niezależnie od tego, czy chcesz zrealizować zakup nowego biura dla Twojej firmy, znaleźć idealny biurowiec czy sprzedać nieruchomość, zachęcamy do skorzystania z naszego szerokiego zakresu usług, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo Twoich transakcji. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa na rynku nieruchomości, abyś znalazł korzystne rozwiązanie, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli stałeś się posiadaczem nieruchomości komercyjnej i chcesz ją szybko wyremontować lub skomercjalizować, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami fit-out i reprezentacji wynajmującego.

01
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Możemy również wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
02
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
03
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
Członkostwo w PINK Członkostwo w PINK

Członkostwo w PINK

Należymy do grona ekspertów Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych. Stowarzyszenie to zrzesza uczestników rynku nieruchomości komercyjnych, między innymi deweloperów, inwestorów, zarządców czy firmy doradcze, aby wspólnie dzielić się wiedzą i nawiązywać kontakty biznesowe.

Artykuły tematyczne
Skontaktuj się,
chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji