Nieruchomości handlowo-usługowe
Nieruchomości handlowo-usługowe

Nieruchomości
handlowo-usługowe

Najem i zakup nieruchomości handlowo-usługowych prowadzony przez wyspecjalizowanych doradców. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości. Wspieramy klientów na każdym etapie; od negocjacji warunków, przez szczegóły techniczne i doradztwo prawne, po wykończenie i umeblowanie powierzchni.

+9
miast

W każdym mieście działa jeden lub kilku doradców świadczących usługi zgodnie z wysoką jakością gwarantowaną przez naszą markę.

+500
klientów rocznie

Skutecznie łączymy strony – najemców (w tym firmy sieciowe) i inwestorów z właścicielami nieruchomości (fundusze, deweloperzy, osoby prywatne).

+1000
lokali

W naszej bazie posiadamy lokale przystosowane pod konkretny rodzaj działalności, np. gastronomiczne, medyczne, pod edukację, handel czy usługi.

Jesteśmy
w największych
miastach Polski

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści – to nasz slogan, ale też cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasi doradcy są dostępni na miejscu i dobrze znają specyfikę danego rynku nieruchomości. Dzięki współpracy międzymiastowej możemy w skoordynowany sposób prowadzić procesy dla jednej firmy w kilku miastach jednocześnie.

Trzy
strony rynku

01
Dla
najemcy
Kompleksowo wspieramy firmy w całym procesie najmu lokalu handlowo- usługowego pod konkretny rodzaj działalności, w największych polskich miastach. Weryfikujemy nieruchomości i dopasowujemy wg potrzeb.
02
Dla
właściciela
Przygotowujemy strategię promocji i wynajmu nieruchomości, badamy konkurencję, ruch pieszych i pozycjonujemy lokal na rynku w celu jego komercjalizacji na najlepszych możliwych warunkach.
03
Dla
inwestora
Posiadamy dostęp do szerokiej bazy deweloperów i osób prywatnych, dostarczając regularnie na rynek nowe lokale na sprzedaż lub nieruchomości z najemcami. Kup lokal z potencjałem wzrostu lub z atrakcyjną stopą zwrotu.
Obsługa firm sieciowych Obsługa firm sieciowych

W czym jeszcze
możemy
pomóc?

01
Obsługa
firm sieciowych

Współpracujemy ze znanymi najemcami sieciowymi, regularnie dostarczając informacje o nowych lokalach spełniających ich potrzeby.

02
Kreowanie potencjału inwestycyjnego

Pomagamy w wyszukaniu, przygotowaniu i komercjalizacji lokalu w celu osiągnięcia atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

03
Raporty
ruchu pieszych

Jeśli Twój biznes wymaga lokalu wyeksponowanego na pieszych, to nasz raport natężenia ruchu pieszego ułatwi Ci wybór idealnej nieruchomości.

04
Wdrażanie strategii marketingowej

Analizujemy daną nieruchomość i opracowujemy strategię z wykorzystaniem sprawdzonych działań marketingowych, co prowadzi do szybkiej komercjalizacji.

Artykuły tematyczne
retail bnm wynajem retail wynajem lokali

Usługi uzupełniające

W ramach dodatkowych usług świadczonych przez naszą firmę możemy zaproponować między innymi koordynowanie prac wykończeniowych powierzchni oraz doradztwo prawne. Jeśli są Państwo właścicielem nieruchomości i chcą ją szybko skomercjalizować, polecamy usługę reprezentacji wynajmującego.

01
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli obiektów o przeznaczeniu handlowym i usługowym. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie.
02
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
03
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
BNM - Real Estate Advisory

Wspieramy naszych
klientów całym zespołem

Za skutecznością i wynikami firmy stoją ludzie. Nasi specjaliści wiedzą, że doświadczenie i współpraca są drogą do ich sukcesu osobistego, sukcesu firmy oraz naszych klientów.

Artykuły tematyczne
Skontaktuj się,
chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji