Kategoria: Retail
Przeczytasz w 2 min

Choć nazwa naszej firmy może wskazywać, iż specjalizujemy się w lokalach stricte biurowych, to wielokrotnie pośredniczyliśmy w transakcjach najmu m.in. lokali usługowych czy handlowych. Dla naszego klienta, firmy Huawei prowadziliśmy poszukiwania i doradzaliśmy w procesie najmu lokalu parterowego, który miał być flagowym salonem tej marki.

Lokal miał pełnić ważną funkcję, bo wyłącznego showroomu firmy Huawei. Jest to drugi taki koncept marki w Warszawie (pozostałe punkty, w których można znaleźć produkty i usługi marki to salony partnerskie). Kluczowym założeniem był więc dobrze widoczny lokal parterowy z dużymi witrynami w doskonale skomunikowanej lokalizacji, najlepiej w centrum.

Po dokładnej analizie rynku pod kątem lokali parterowych i przedstawieniu klientowi najbardziej korzystnych dla niego propozycji, ostateczny wybór padł na powierzchnię około 400 m2 w parterze budynku Warsaw Tower przy ulicy Siennej 39. Powierzchnia posiada duże witryny pozwalające na obrandowanie lokalu, a jej niewątpliwą zaletą jest dobra ekspozycja, zarówno wewnątrz budynku (tuż przy drzwiach wejściowych), jak i z zewnątrz – od strony ul. Złotej, tuż obok wejścia do centrum handlowego Złote Tarasy. Łącznikiem pomiędzy centrum handlowym, a biurowcem, w którym znajduje się salon Huawei jest niedawno wyremontowany pasaż.

Salon flagowy Huawei tuż przy wejściu do biurowca Warsaw Towers
Pasaż łączący biurowiec i centrum handlowe Złote Tarasy

W przypadku lokali usługowych rozpoznawalny adres i dobra lokalizacja pełni w zasadzie kluczową rolę, ponieważ od tego zależy ruch pieszych i łatwość napływu klientów. Dlatego decyzja o wyborze parteru biurowca Warsaw Tower uważamy za bardzo celną. Budynek mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Najbliższe sąsiedztwo to najchętniej odwiedzana warszawska galeria, Dworzec Centralny, Pałac Kultury i Nauki, hotel InterContinental, liczne restauracje oraz Rondo ONZ w odległości zaledwie 300 m. Samo położenie jest więc bardzo prestiżowe, gwarantuje stały przepływ ludzi oraz łatwość dojazdu zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu. Na plus jest również wejście do budynku z dwóch stron, od ul. Siennej i od ul. Złotej.

Huawei to korporacja międzynarodowa i czołowy dostawca rozwiązań w czterech kluczowych dziedzinach – sieci telekomunikacyjnych, IT, urządzeń inteligentnych i usług chmurowych. Marka jest drugim co do wielkości po Samsungu, światowym producentem smartfonów. Firma powstała w 1987 roku w Chinach. Obecnie zatrudnia ponad 180 tys. pracowników oraz dysponuje placówkami badawczymi na całym świecie, między innymi w Chinach, Francji, Indiach, Japonii, Niemczech, Rosji, Szwecji, USA oraz Wielkiej Brytanii.

Mamy nadzieję, że nowy punkt Huawei w doskonałej lokalizacji przypadnie do gustu zarówno obecnym, jak i nowym klientom marki!

Salon Huawei na parterze biurowca Warsaw Towers

Jeśli szukasz biura lub lokalu usługowo-handlowego, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr tel. 22 299 17 27.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji