Prawnicy od nieruchomości
Prawnicy od nieruchomości

Prawnicy
od nieruchomości

Świadczymy kompleksową obsługę spraw związanych z obrotem nieruchomościami i
przekładamy skomplikowane konstrukcje prawne na język biznesu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, znającą zarówno rynek nieruchomości, jak i prawa nieruchomości od podszewki. Nasi doświadczeni prawnicy służą wsparciem na każdym etapie transakcji, zapewniając bezpieczeństwo interesów wszystkich naszych klientów.

+8
lat działalności

Z każdym rokiem działalności poszerzamy zakres usług i podnosimy ich jakość. Każda transakcja to nowe, cenne doświadczenia i wiedza.

+300
Umów rocznie

Zaopiniowanych umów dotyczących nieruchomości oraz usług bezpośrednio powiązanych, które zagwarantowały naszym klientom bezpieczeństwo ich interesów.

+1000
klientów rocznie

Od startupów, po korporacje. polskie i zagraniczne firmy. Jako nieliczni potrafimy doradzać firmom każdej wielkości i na każdym etapie rozwoju.

Jesteśmy
w największych
miastach Polski

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści – to nasz slogan, ale też cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasi doradcy są dostępni na miejscu i dobrze znają specyfikę danego rynku nieruchomości. Dzięki współpracy międzymiastowej możemy w skoordynowany sposób prowadzić procesy dla jednej firmy w kilku miastach jednocześnie.

Usługa prawna – prawnik nieruchomości

01
Tworzenie
wzorów umów
Przygotowanie indywidualnego wzoru umowy najmu i sprzedaży nieruchomości, jak również umów na usługi projektowe czy budowlane.
02
Kupno/sprzedaż
nieruchomości
Wsparcie prawne na każdym etapie procesu. Począwszy od badania nieruchomości, poprzez negocjacje umowy sprzedaży, aż po zamknięcie transakcji.
03
Strukturyzacja
transakcji
Pomoc prawna dla przedsiębiorców planujących zainwestować w nieruchomości. Wsparcie w ustaleniu optymalnej struktury transakcji.
04
Wsparcie przy
negocjacjach
Analizujemy zapisy umowy najmu, pomagamy w negocjacjach i sprawnym zamknięciu procesu.
05
Due
diligence
Badanie i analiza stanu prawnego nieruchomości oraz wskazanie ewentualnych ryzyk w procesie inwestycyjnym.
06
Opiniowanie
umów
Przygotowanie i opiniowanie umów z zakresu nieruchomości komercyjnych oraz usług bezpośrednio powiązanych, np. HR.
Dodatkowe usługi dla naszych klientów - pomoc prawna Dodatkowe usługi dla naszych klientów - pomoc prawna

Dodatkowe usługi dla naszych klientów – pomoc prawna

01
Opracowanie
procedur AML

Wsparcie dla przedsiębiorców w przygotowaniu i wdrożeniu dokumentów związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy (Anti-Money Laundering).

02
Dokumentacja
z zakresu ESG

Wsparcie we wdrożeniu strategii i kierunków działalności w obszarach dotyczących środowiska, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego.

03
RODO
i compliance

Doradztwo z zakresu przetwarzania danych osobowych. Wsparcie w celu zapewnienia zgodności działalności przedsiębiorstw z przepisami prawa i innymi normami.

04
Obsługa
korporacyjna spółek

Kompleksowe doradztwo w zakresie prawa spółek handlowych. Reprezentacja przed Krajowym Rejestrem Sądowym.

Artykuły tematyczne
doradztwo prawne nieruchomości komercyjne doradztwo prawne nieruchomości komercyjne bnm

Usługi powiązane

Jeśli poza doradztwem prawnym potrzebujesz profesjonalnego wsparcia z zakresu poszukiwania nieruchomości, efektywnej promocji i komercjalizacji budynku komercyjnego lub jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nieruchomości, to koniecznie zapoznaj się z pozostałymi usługami naszej firmy.

01
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
02
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku nieruchomości dostępne w jednym miejscu, porównaj oferty i umów się na prezentację.
03
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS – public rented sector.
Członkostwo w PINK Członkostwo w PINK

Członkostwo w PINK

Należymy do grona ekspertów Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych. Celem tej organizacji jest wymiana wiedzy i doświadczeń, oraz realny wpływ na kształtowanie przepisów prawnych i środowiska branży w zakresie gospodarczym, politycznym i społecznym.

Skontaktuj się,
chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji