Sortowanie Sortowanie

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8
Ładowanie ofert

Lokale usługowe do wynajęcia Warszawa

Marzysz o prowadzeniu lokalu gastronomicznego w samym sercu miasta? Posiadasz dobrze prosperujący biznes internetowy, jednak chciałbyś wyjść ze swoimi produktami poza strefę online? A może po prostu potrzebujesz nowej lokalizacji dla swojej firmy i potrzebujesz lokalu usługowo-handlowego? Warszawa to doskonały wybór! Stołeczny rynek jest ogromny. Oferuje lokale usługowe na wynajem o różnym standardzie i powierzchni. Wszystko to sprawia, że odszukanie idealnego ogłoszenia nie jest proste. Niezależnie od tego czy zamierzasz kupić lokal użytkowy, czy też poszukujesz atrakcyjnego lokalu na wynajem – warto w tym zakresie zaufać profesjonalnemu wsparciu BNM Real Estate.

Najlepsze lokalizacje na lokal handlowo – usługowy w Warszawie!

Lokal komercyjny to nieruchomość przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej – punktów handlowych czy usługowych, gabinetów medycznych czy pracowni autorskich. Ich lokalizacja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy i każdej nowo powstającej inwestycji. Charakter działalności pociąga za sobą pewne obwarowania – np. lokalizację przy głównej arterii albo w zacisznej ulicy z dogodnym garażem podziemnym, lokal na parterze budynku lub narożny lokal widoczny z kilku stron nieruchomości. Są to zupełnie inne uwarunkowania niż w przypadku lokali biurowych, które również mamy w swojej ofercie. Oczywiście idealnie, kiedy lokal znajduje się na parterze, choć wielu klientów ze względu na specyfikę swojej branży, poszukuje do wynajęcia lokalu użytkowego na piętrze.

Niezależnie od uwarunkowań biznesu, obecność Twojej firmy w stolicy to ogromna szansa na jej rozwój. Jeśli pojawia się w naszej ofercie do wynajęcia lokal handlowo usługowy, to najczęściej jest to lokal położony przy ruchliwej ulicy. Lokal handlowy położony w dobrej lokalizacji w Warszawie – na Mokotowie, Pradze Południe, Śródmieściu czy w Warszawie Ochocie, to sposób na zwiększenie zysków z działalności. Atrakcyjna lokalizacja lokalu, w tym np. w budynku apartamentowym, odpowiednio urządzone i usytuowane lokum, będzie też świetną wizytówką Twojego biznesu, pełniąc funkcję show roomu. Co ważne, estetycznie wykonany branding w wystawie sklepowej, pełni funkcję dodatkowej i bardzo skutecznej reklamy. Najdroższe lokale, położone w ścisłym centrum Warszawy gwarantują zyski z samego tylko ruchu pieszego – duże witryny sklepowe przyciągają wzrok klienta i namawiają wręcz do wydawania pieniędzy.

Lokale użytkowe na wynajem

W przypadku lokali usługowych niezwykle ważnym elementem, decydującym o tym czy dana nieruchomość będzie odpowiednia jest jej powierzchnia.  Na wielkość lokalu składa się sala główna i zaplecze techniczne – magazyn, bez którego trudno prowadzić działalność . Przykładem mogą być salony kosmetyczne czy fryzjerskie, gdzie brak pomieszczeń socjalnych i urządzeń sanitarnych może znacząco ograniczać możliwości rozwoju działalności i zabiera cenne miejsce na chociażby kolejne stoisko robocze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno lokal usługowy o powierzchni 50-100 m2, jak również lokal handlowo-usługowy o powierzchni 200, 300 czy 500 m2. BNM oferuje do wynajęcia cały przekrój lokali użytkowych w Warszawie. Znajdź atrakcyjny lokal dla swojej firmy i ciesz się rozwojem biznesu!

Wybierając lokal na wynajem do użytku komercyjnego, warto zwrócić uwagę także na standard wykończenia. Bywa, że lokale usługowe dostępne do wynajęcia od zaraz, odznaczają się wysokim standardem wykończenia lub oferują pełne umeblowanie, co znacząco przyspiesza start biznesu i zmniejsza koszty. Wśród ofert powierzchni na wynajem, znaleźć można również świeżo wyremontowane lokale. Do atutów nieruchomości na wynajem należy też zaplecze parkingowe i możliwość wyeksponowania marki na zewnątrz budynku lub na dachu.

Wybierz najciekawsze ogłoszenie wśród lokali gastronomicznych…

Jednym z kluczowych aspektów wyboru lokalu pod działalność gastronomiczną jest jego lokalizacja, w tym dostępność ogródka oraz możliwości techniczne.

Zdecydowanie łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów dzięki widoczności w okolicy uczęszczanej przez pieszych czy kierowców. Estetyczne stoliki wystawione przed wejściem do lokalu, a przy nich goście zajadający smakowite dania, to przecież żywa reklama restauracji. Lokal gastronomiczny, musi posiadać też pewne walory aranżacyjne – zapewniać przestronne wnętrze, pozwalające w łatwy sposób urządzić przestrzeń zgodną z wizją biznesu. Klientów przyciąga nie tylko serwowane jedzenie, ale też ciekawe wnętrze restauracji czy kawiarni. Dobrze w tym przypadku postawić też na lokal handlowy z wejściem od ulicy.

Jak wynająć lokal usługowy w stolicy?

Decydując się na wynajem lub kupno lokalu komercyjnego w Warszawie, warto skorzystać ze wsparcia firmy, która oferuje pomoc w pełnym zakresie. W BNM Real Estate pomagamy podczas poszukiwań lokalu idealnego, negocjujemy w imieniu klienta umowy najmu lokali usługowo-handlowych oraz ich aranżacje, prowadzimy doradztwo prawne. Posiadamy olbrzymie doświadczenie i doskonale znamy stołeczny rynek nieruchomości. Wiemy, na co zwrócić uwagę oraz jak dobrać charakter i lokalizację lokalu do danej działalności, bez względu na to, czy mówimy o handlu, usługach czy gastronomii.

Lokal na wynajem Warszawa? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Zobacz więcej

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  01

  Powierzchnie biurowe przy metrze i w mokotowskim centrum biznesowym na Służewcu. Dzielnica sąsiadująca z centrum miasta.

  02

  Dynamicznie rozwijająca się dzielnica i nowe centrum biznesowe stolicy, z prestiżowymi biurowcami wokół Ronda Daszyńskiego i Ronda ONZ.

  03

  Najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie, wieże biurowe z widokiem na panoramę miasta. Największy wybór powierzchni coworkingowych.

  04

  Dzielnica sąsiadująca centrum miasta, są tu obiekty biurowe tuż przy Dworcu Zachodnim oraz dostęp do dróg wylotowych na Zachód, Północ i Południe.

  05

  Prestiżowa dzielnica Warszawy, z umiarkowaną liczbą obiektów biurowych na wynajem. Dobrze skomunikowana z północną obwodnicą miasta.

  06

  Zrewitalizowane zabytkowe kamienice z biurami na wynajem, budynki o industrialnym klimacie, sąsiadujące z dworcem Warszawa Wschodnia.

  07

  Powierzchnie biurowe na każdą kieszeń, lokale handlowe i obiekty wolnostojące. Na uwagę zasługuje Saska Kępa i Stadion Narodowy.

  08

  Dzielnica świetnie skomunikowana; położona blisko lotniska na warszawskim Okęciu, wzdłuż linii metra, z dostępem do Południowej Obwodnicy.

  09

  Powierzchnie biurowe obok lotniska Chopina, dzielnica z dostępem do Południowej Obwodnicy Warszawy oraz drogi w kierunku Piaseczna.

  10

  Prestiżowa dzielnica w południowej części miasta z powierzchniami biurowymi do wynajęcia, zarówno dla małych jak i dużych firm.

  11

  Powierzchnie biurowej w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z dostępem do stacji II linii metra i doskonałym połączeniem z trasą S2.

  12

  Dzielnica Warszawy oferująca obiekty biurowej z możliwością wynajęcia powierzchni magazynowej. Dobry dojazd do lotniska Warszawa-Modlin.

  13

  Biura oraz lokale handlowe w zielonej dzielnicy, z dostępem do stacji metra, trasy 7, sąsiadującej z Wojskową Akademią Techniczną.

  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji