Reprezentacja Najemcy - BNM Real Estate
Reprezentacja Najemcy - BNM Real Estate

Fit-out nieruchomości

Tworzymy estetyczne i funkcjonalne przestrzenie do pracy. Analizujemy potrzeby firmy, przygotowujemy koncepcję aranżacji powierzchni, koordynujemy cały proces budowlany i wykończeniowy, sprawując nadzór nad przebiegiem budowy, harmonogramem prac i kosztorysem. Nasza usługa powstała, aby w pełni dopasować się do potrzeb klientów i zdjąć ciężar zarządzania procesem wykończenia obiektu z barków najemców i właścicieli nieruchomości. Nasza ekipa fachowców doskonale zadba o kompleksowe zaprojektowanie wnętrza przestrzeni biurowej zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić Twoim pracownikom przyjemne miejsce pracy.

+6
lat doświadczenia

Osiągnięte zwycięstwa, ale i otrzymane w tym czasie lekcje, pozwalają nam przewidzieć i wyeliminować problemy, gdy są jeszcze w zalążku

100 %
satysfakcji klientów

To rezultat, do którego zawsze dążymy i który udaje nam się osiągnąć. Lubimy, gdy efekt końcowy przerasta oczekiwania.

+30 000
skoordynowanych m2

Zrealizowane projekty są potwierdzeniem naszych kompetencji. Dostarczamy projekty w terminie, budżecie i jakości, jaka została nam zlecona.

Jesteśmy
w największych
miastach Polski

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści – to nasz slogan, ale też cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasi doradcy są dostępni na miejscu i dobrze znają specyfikę danego rynku nieruchomości. Dzięki współpracy międzymiastowej możemy w skoordynowany sposób prowadzić procesy dla jednej firmy w kilku miastach jednocześnie.

Nasze
realizacje i klienci

Rozwiązania
szyte na miarę

Każdego dnia wspieramy najemców i właścicieli nieruchomości w obszarze wykańczania, wyposażania i projektowania wnętrz. Współpraca wewnątrz firmy z naszymi doradcami pozwala na szybkie włączenie się działu Fit-out w proces przygotowania nowej przestrzeni, co znacznie skraca czas oczekiwania na nowe biuro lub lokal. Jesteśmy wsparciem od początku, aż do samego końca projektu.

Fit-out nieruchomości Fit-out nieruchomości

Fit-out – realizacja procesu projektowego

01
Projektowanie

Dokładnie analizujemy potrzeby Twojej firmy, doradzamy sprawdzone rozwiązania oraz tworzymy finalny projekt przestrzeni.

02
Fit-out

Organizujemy przetargi na wykonawców i dostawców, nadzorujemy cały proces i sprawdzamy zgodność wykonania z projektem.

03
Wyposażenie

Zadbamy o ergonomiczne meble dla Twojego biznesu, rozwiązania akustyczne, elementy dekoracyjne i roślinność.

04
Asystowanie

Jako dopełnienie całego procesu, oferujemy dodatkowe usługi takie jak relokacja firmy, sprzątanie, organizowanie eventu na otwarcie i wiele innych.

Artykuły tematyczne

Wybrane usługi
naszego działu

01
Space
plany
Propozycje aranżacji przestrzeni opracowane przez naszego architekta, zgodnie z analizą potrzeb i specyfikacją techniczną.
02
Concept
design
Prezentujemy finalny projekt przestrzeni z użyciem wizualizacji i spacerów 3D (układ, kolorystykę, zastosowane materiały).
03
Organizacja
przetargów
Transparentny, sprawny i sprawiedliwy przetarg wyłania najlepszego dostawcę usługi lub produktu dla zamawiającego.
04
Odbiory
powierzchni
Sprawdzamy czy przestrzeń została przygotowana zgodnie z dokumentacją i jest gotowa na przyjęcie pracowników.
05
Umeblowanie
powierzchni
Zapewniamy szeroki wybór ergonomicznych mebli w różnych cenach, od polskich i zagranicznych producentów.
06
Koordynacja
projektowa
Czuwamy nad przebiegiem prac zgodnie z harmonogramem i budżetem oraz koordynujemy strony zaangażowane w cały proces.
Zespół BNM Real Estate - usługi powiązane Zespół BNM Real Estate - usługi powiązane

Usługi powiązane

W ramach dodatkowych usług możemy zaproponować reprezentację najemcy dla poszukujących nowej powierzchni oraz reprezentację wynajmującego dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą szybko zapełnić pustostany. Jeśli interesują Cię nieruchomości handlowo-usługowe, to zapraszamy do zapoznania się z usługą retail.

01
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
02
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
03
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
bnm real estate advisory zespół fit-out bnm real estate advisory zespół

Wspieramy naszych
klientów całym zespołem

Nad powodzeniem całego procesu czuwa kilkuosobowy zespół doświadczonych specjalistów. Jesteśmy z naszymi klientami od samego początku, aż do końca projektu, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby.

Skontaktuj się,
chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji