Sortowanie Sortowanie

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 14
Ładowanie ofert

Biura do wynajęcia Wrocław

Wrocław to stolica Dolnego Śląska, główne miasto aglomeracji wrocławskiej i trzecie pod względem liczby ludności w Polsce. Dlatego doskonale wpisuje się mapę polskiego, ale także i zagranicznego biznesu. W jego granicach tysiące firm mają swoje siedziby, a kolejne szykują się na zawarcie umów najmu na lokale użytkowe, czyli powierzchnie biurowe lub/i lokale usługowe.

W naszej bazie dostępnych jest mnóstwo propozycji ofert na wynajem biur o zróżnicowanej powierzchni, standardzie, z wykończeniem lub bez. Wyszukaj biuro do wynajęcia we Wrocławiu, dopasowane do potrzeb Twojej firmy i jej pracowników. Ustaw odpowiednie parametry i czekaj na pojawienie się zestawienia konkretnych ofert lub skontaktuj się z nami. Chętnie znajdziemy idealny lokal biurowy dla Twojej firmy

Fachowe doradztwo w wyborze idealnego biura

Z nami łatwiej pokonasz zawirowania na drodze w odnalezieniu nowego lokalu biurowego dla swojej firmy, zapoznasz się niuansami umowy najmu oraz tym, co powinna zawierać comiesięczna faktura. Ponadto wesprzemy Cię w negocjacji warunków umowy i pomożemy w jej finalizacji. Przeglądając znajdujące na naszej stronie oferty, będziesz w 100% pewien, że zawarte w nich informacje są wiarygodne i pewne, ponieważ sprawdziliśmy je bardzo skrupulatnie. Czekamy na Twój telefon lub mail. Mamy w ofercie do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 50 m2 do nawet kilku tysięcy m2!

Biurowy lokal na wynajem – różne metraże

Wrocław, dynamicznie rozwijająca się stolica województwa dolnośląskiego, ma w swoich zasobach ponad 1 mln mkw powierzchni biurowej. Konkretna nieruchomość może mieć lokal o powierzchni do 50 mkw lub zdecydowanie o większym metrażu. Małe biuro będzie idealne na kilkuosobowego zespołu, a to większe dla dużych firm, których liczba pracowników jest liczona w dziesiątkach lub setkach.

Pandemia zmieniła nie tylko sposób pracy, ale także rynek wynajmu lokali. Hybrydowy model pracy sprawia, że jednocześnie nie wszyscy pracownicy są w biurze, a zatem biuro nie musi być już takie duże jak kiedyś. Wynajmujący w ten sposób mogą oferować biura większej liczbie potencjalnych klientów. Ponadto zróżnicowana architektura Wrocławia sprawia, że wynajem lokali pozwala na szeroki wybór stylów — od biur w historycznych kamienicach, po nowoczesne biurowce klasy A.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia we Wrocławiu – Stare Miasto czy obrzeża?

Lokalizacja nowego biura powinna być skojarzona z potrzebami pracowników — jeśli większość z nich dojeżdża komunikacją miejską, to dobrym rozwiązaniem będzie lokal na wynajem w Starym Mieście i okolicach. W przypadku przewagi zmotoryzowanych — obrzeża Wrocławia będą rozsądniejszą opcją. To także dobry pomysł, gdy firma stawia na częste wyjazdy poza miasto. Wówczas najlepiej wynająć biuro blisko lotniska lub najważniejszych dróg krajowych, np. A4 czy A8. Biura na wynajem dostępne są w takich dzielnicach Wrocławia jak Psie Pole, Śródmieście, Stare Miasto, Krzyki i Fabryczna czy okolice ul. Legnickiej.

Wielkość biura pod działalność biurową powinna być ściśle powiązana z liczbą pracowników oraz charakterem ich pracy. Dla zespołów kreatywnych ważne będą pokoje konferencyjne, pozwalające na burzliwą wymianę zdań i pomysłów. W przypadku zawodów bardziej nastawionych na pracę indywidualną w skupieniu lepszym rozwiązaniem będzie biuro podzielone (lub umożliwiające zbudowanie takich pomieszczeń) na gabinety. Firmy prowadzące rozmowy z klientami mogą również wymagać specjalnych pokojów do rozmów poufnych, a także recepcji i poczekalni dla gości. Lokal usytuowany na wysokim piętrze w nowoczesnym budynku w samym centrum Wrocławia z pewnością stanowił będzie natomiast doskonałą wizytówkę przedsiębiorstwa. Podsumowując, biuro do wynajęcia Wrocław? Tylko z BNM!

Ile kosztuje biuro do wynajęcia we Wrocławiu?

Miesięczna opłata za wynajem lokalu we Wrocławiu w centrum miasta lub na obrzeżach waha się w granicy w od 10 do 20 euro i uzależniona jest od lokalizacji i klasy budynku. Ważnym czynnikiem jest oczywiście również całkowita powierzchnia biurowa oraz to czy lokal składa się z wielu pomieszczeń i czy znajduje się w nowym budynku o wysokim standardzie. Najdroższe są biurowce klasy A zlokalizowane w dobrej lokalizacji, głównie w centrum Wrocławia. Taniej znajdziesz biuro do wynajęcia w takich dzielnicach jak Krzyki, Psie Pole, Muchobór, Szczepin czy Popowice. Nowoczesne biurowce powstają również w zrewitalizowanych dzielnicach takich jak Przedmieście Oławskie i Fabryczna.

Do opłaty za wynajem doliczane są koszty eksploatacyjne, w tym utrzymanie części wspólnych, wind, recepcji, toalet oraz ochrony, ponadto media (woda, prąd, klimatyzacja, internet), a nawet miejsca parkingowe przydzielone do firmy.

Wynajem powierzchni biurowych – zrób to z nami!

Zmiana biura to duże przedsięwzięcie trwające nawet kilkanaście miesięcy, a do tego wymagające posiadania wiedzy fachowej z zakresu prawa i architektury. Tutaj chętnie z pomocą przyjdzie nasza firma i przeprowadzi Cię przez cały ten żmudny proces. Pomożemy znaleźć najlepiej dopasowane do potrzeb biuro, doradzimy podczas negocjacji i przy podpisywaniu umowy. Jeśli oprócz biura, interesuje Cię również do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Wrocławia lub innych dzielnicach, dostosowany do różnych rodzajów działalności, koniecznie napisz lub zadzwoń, gdyż również takie lokale posiadamy w swojej ofercie w mieście Wrocław.

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  01

  Powierzchnie biurowe przy metrze i w mokotowskim centrum biznesowym na Służewcu. Dzielnica sąsiadująca z centrum miasta.

  02

  Dynamicznie rozwijająca się dzielnica i nowe centrum biznesowe stolicy, z prestiżowymi biurowcami wokół Ronda Daszyńskiego i Ronda ONZ.

  03

  Najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie, wieże biurowe z widokiem na panoramę miasta. Największy wybór powierzchni coworkingowych.

  04

  Dzielnica sąsiadująca centrum miasta, są tu obiekty biurowe tuż przy Dworcu Zachodnim oraz dostęp do dróg wylotowych na Zachód, Północ i Południe.

  05

  Prestiżowa dzielnica Warszawy, z umiarkowaną liczbą obiektów biurowych na wynajem. Dobrze skomunikowana z północną obwodnicą miasta.

  06

  Zrewitalizowane zabytkowe kamienice z biurami na wynajem, budynki o industrialnym klimacie, sąsiadujące z dworcem Warszawa Wschodnia.

  07

  Powierzchnie biurowe na każdą kieszeń, lokale handlowe i obiekty wolnostojące. Na uwagę zasługuje Saska Kępa i Stadion Narodowy.

  08

  Dzielnica świetnie skomunikowana; położona blisko lotniska na warszawskim Okęciu, wzdłuż linii metra, z dostępem do Południowej Obwodnicy.

  09

  Powierzchnie biurowe obok lotniska Chopina, dzielnica z dostępem do Południowej Obwodnicy Warszawy oraz drogi w kierunku Piaseczna.

  10

  Prestiżowa dzielnica w południowej części miasta z powierzchniami biurowymi do wynajęcia, zarówno dla małych jak i dużych firm.

  11

  Powierzchnie biurowej w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z dostępem do stacji II linii metra i doskonałym połączeniem z trasą S2.

  12

  Dzielnica Warszawy oferująca obiekty biurowej z możliwością wynajęcia powierzchni magazynowej. Dobry dojazd do lotniska Warszawa-Modlin.

  13

  Biura oraz lokale handlowe w zielonej dzielnicy, z dostępem do stacji metra, trasy 7, sąsiadującej z Wojskową Akademią Techniczną.

  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji