Sortowanie Sortowanie

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ładowanie ofert

Biura do wynajęcia Katowice

Katowice to wielofunkcyjny ośrodek miejsko-usługowy, z renomowanymi uczelniami, specjalistami z wielu dziedzin, z przemysłem po restrukturyzacji. Ponadto ma doskonałe połączenie drogowe i kolejowe z wieloma miastami w Polsce, leży przy granicy z Czechami. Zachwyca infrastrukturą na najwyższym poziomie. A skoro tak. To jest doskonałym miejscem dla założenia firmy nie tylko tej zajmującej się nowoczesnymi technologiami.

W bazie naszej firmy znajduje się mnóstwo ofert lokali biurowych na wynajem w Katowicach. Biura mają zróżnicowany metraż, standard, dostępne są w wielu lokalizacjach, w tym Katowice Centrum, Katowice Zawodzie, Katowice Muchowiec, Katowice Śródmieście i wiele innych. Wybierz odpowiednie parametry w wyszukiwarce, a po chwili otrzymasz oferty najbardziej dopasowane do Twoich preferencji. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Wspieramy fachową poradą w wyborze biura

Wszyscy pracownicy BNM Real Estate to specjaliści, dzięki którym mała, średnia lub duża firma znajdzie właściwe pełne udogodnień biuro. Dostępne w naszej bazie lokale biurowe na wynajem w Katowicach są sprawdzone, a wszystkie widniejące w ofercie dane w 100% wiarygodne. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na naszą pomoc przy wyszukaniu lokum, weryfikacji warunków umowy najmu, chętnie podejmiemy się negocjacji warunków, pomożemy też przy nadzorze niezbędnych prac wykończeniowych. Zachęcamy do współpracy. 

Biura do wynajęcia – nie tylko w centrum

Kiedyś Katowice były kojarzone głównie z miastem przemysłowym, a teraz są miejscem, które przyciąga inwestorów z różnych dziedzin biznesowych. Rynek wynajmu lokali biurowych w tym mieście jest bardzo duży. Na klientów czekają nowoczesne i pełne udogodnień biurowce lub klimatyczne małe biura w stylowych kamienicach. Wystarczy, że określisz priorytety, a mianowicie jaką powierzchnię powinno mieć biuro i wstępną jego lokalizację i już można zacząć poszukiwania.

Wynajem powierzchni biurowych w Katowicach centrum, Zawodzie, a może Dąb?

Zdecydowanie lokalizacja i metraż biura mają znaczącą rolę, jeśli chodzi o koszty wynajmu biura w Katowicach. Najbardziej prestiżowe i najdroższe lokale znajdziemy w ścisłym centrum miasta. W przypadku dzielnic ościennych, takich jak Wełnowiec, Muchowiec czy Zawodzie możemy spodziewać się nieco niższych cen. Z punktu widzenia firmy istotny jest jednak dojazd do siedziby. W przypadku dużej liczby zmotoryzowanych pracowników warto wybierać lokale mające dodatkowo w pakiecie określoną liczbę miejsc przypisaną do firmy lub za dopłatą kolejne miejsca parkingowe. Komunikacja miejska do wszystkich dzielnic Katowic jest dobrze skoordynowana, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, a nawet wieczornych. Obecnie jednym z udogodnień jest możliwość dostępu do biura przez 24 godziny i to 7 dni w tygodniu. Kolejnym ochrona i monitoring na budynku, dające gwarancję bezpieczeństwa pracowników oraz mienia firmy. Dla pracowników ważnym aspektem jest również dostęp do kuchni lub lokalu gastronomicznego w budynku, lub jego pobliżu. Warto zwracać uwagę na te aspekty przy wyborze lokalizacji biura swojej firmy.

Ile kosztują biura na wynajem w Katowicach?

Koszt wynajmy powierzchni biurowych w Katowicach rozpoczyna się od 40 zł za metr kwadratowy. W dużej mierze cena uzależniona jest standardu lokalu oraz jego lokalizacji. Im lepsza lokalizacja i standard wykończenia lokalu, tym wyższa stawka wyjściowa. Udogodnienia, w tym miejsca parkingowe oraz stałe opłaty za prąd, wodę, internet i klimatyzację, podniosą koszty wynajmu. Na szczęście wszystkie koszty są sumowane i umieszczone na jednej fakturze miesięcznej. 

Nawiąż z nami współpracę

W BNM – Real Estate Advisory dbamy, aby nie tylko dopasować idealne biuro do Twojej firmy, ale również pomagamy dopilnować wszystkich formalności, które się wiążą z tym faktem. Sam proces zmiany siedziby może nawet potrwać kilka miesięcy. Oznacza nie tylko fizyczną przeprowadzkę, ale i dopięcie innych spraw logistycznych. Ponadto w całym procesie istotne są ewentualne zmiany w układzie biura, które należy dopasować do potrzeb danego zespołu czy działu. Jeśli więc szukasz doświadczonego partnera, który przeprowadzi Twoją firmę przez wszystkie meandry wynajmu biura w Katowicach, to skontaktuj się z nami.

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  01

  Powierzchnie biurowe przy metrze i w mokotowskim centrum biznesowym na Służewcu. Dzielnica sąsiadująca z centrum miasta.

  02

  Dynamicznie rozwijająca się dzielnica i nowe centrum biznesowe stolicy, z prestiżowymi biurowcami wokół Ronda Daszyńskiego i Ronda ONZ.

  03

  Najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie, wieże biurowe z widokiem na panoramę miasta. Największy wybór powierzchni coworkingowych.

  04

  Dzielnica sąsiadująca centrum miasta, są tu obiekty biurowe tuż przy Dworcu Zachodnim oraz dostęp do dróg wylotowych na Zachód, Północ i Południe.

  05

  Prestiżowa dzielnica Warszawy, z umiarkowaną liczbą obiektów biurowych na wynajem. Dobrze skomunikowana z północną obwodnicą miasta.

  06

  Zrewitalizowane zabytkowe kamienice z biurami na wynajem, budynki o industrialnym klimacie, sąsiadujące z dworcem Warszawa Wschodnia.

  07

  Powierzchnie biurowe na każdą kieszeń, lokale handlowe i obiekty wolnostojące. Na uwagę zasługuje Saska Kępa i Stadion Narodowy.

  08

  Dzielnica świetnie skomunikowana; położona blisko lotniska na warszawskim Okęciu, wzdłuż linii metra, z dostępem do Południowej Obwodnicy.

  09

  Powierzchnie biurowe obok lotniska Chopina, dzielnica z dostępem do Południowej Obwodnicy Warszawy oraz drogi w kierunku Piaseczna.

  10

  Prestiżowa dzielnica w południowej części miasta z powierzchniami biurowymi do wynajęcia, zarówno dla małych jak i dużych firm.

  11

  Powierzchnie biurowej w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z dostępem do stacji II linii metra i doskonałym połączeniem z trasą S2.

  12

  Dzielnica Warszawy oferująca obiekty biurowej z możliwością wynajęcia powierzchni magazynowej. Dobry dojazd do lotniska Warszawa-Modlin.

  13

  Biura oraz lokale handlowe w zielonej dzielnicy, z dostępem do stacji metra, trasy 7, sąsiadującej z Wojskową Akademią Techniczną.

  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji