Reprezentacja Wynajmującego
Reprezentacja Wynajmującego

Reprezentacja Wynajmującego – komercjalizacja powierzchni biurowej

Kompleksowa usługa komercjalizacji dedykowana jest właścicielom nieruchomości komercyjnych, którzy chcą skutecznie znaleźć najemców do swoich budynków. Staramy się dokładnie przeanalizować każdy lokal i znaleźć do niego odpowiednich wynajmujących. W każdym budynku dostrzegamy jego wyjątkowe atuty, które maksymalnie eksponujemy z wykorzystaniem najbardziej skutecznych środków promocji. Jeśli jesteś zainteresowany, zaoferujemy Ci profesjonalne doradztwo na temat Twojej nieruchomości.

+6
miast

W 6 miastach, w których działamy, świadczymy usługę komercjalizacji. To, co nas wyróżnia na tle innych, to doradcy będący zawsze bezpośrednio na miejscu.

+12
inwestycji

W naszym portfolio znajdują się różnorodne obiekty. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dokładnie go analizując i opracowując strategię szytą na miarę.

+115 000 m2
powierzchni pod opieką

Z roku na rok rośnie liczba podmiotów, które nam zaufały, a wraz z nimi liczba sprzedanych m2. Nasze działania doskonale odzwierciedla malejąca liczba pustostanów.

Jesteśmy
w największych
miastach Polski

Ogólnopolski zasięg, lokalni specjaliści – to nasz slogan, ale też cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasi doradcy są dostępni na miejscu i dobrze znają specyfikę danego rynku nieruchomości. Dzięki współpracy międzymiastowej możemy w skoordynowany sposób prowadzić procesy dla jednej firmy w kilku miastach jednocześnie.

Profesjonalna komercjalizacja budynków – powierzchnie biurowe

Zaufany partner biznesowy

Naszym celem jest skuteczna komercjalizacja powierzonych nam budynków. Wsłuchujemy się w potrzeby właścicieli, doradzamy, proponujemy rozwiązania i wspólnie wybieramy strategię. Wyznajemy współpracę opartą na klarownej komunikacji i przejrzystych zasadach. Naszą usługę dedykujemy polskim i zagranicznym funduszom, deweloperom oraz właścicielom prywatnym.

Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Naszą skuteczność potwierdzają wyniki oraz zaufanie takich podmiotów, jak M7 Real Estate, Raiffeisen Real Estate, ASD, AEW, First Property Group, Dekada.

Profesjonalna komercjalizacja budynków - powierzchnie biurowe

Referencje

Profesjonalizm
Wyniki
Odpowiedzialne zarządzanie

Referencje

ASD Real Estate

„Firma BNM – Real Estate Advisory od początku wyróżniła się responsywnością, szybkością działania oraz dużym zaangażowaniem w powierzony projekt. Trafnie uwypukliła mocne strony biurowca Domaniewska 45 na tle konkurencyjnych obiektów i przygotowała skrojoną na miarę strategię komercjalizacji.”

więcej
AEW Invest

„Komercjalizację na zasadach wyłączności budynku Klif Tower zdecydowaliśmy się powierzyć firmie BNM, ze względu na naszą wcześniejszą, pozytywną współpracę i skuteczność firmy w zapełnianiu wolnych powierzchni (…). Firma wykazała się dużym zaangażowaniem (…), pomysłowością w tworzeniu strategii i szybkością działania.”

więcej
X Point Powiśle

“Pozytywnie oceniamy zrozumienie potrzeb wynajmującego oraz zaangażowanie i dobry kontakt z brokerami (…) dedykowanymi do projektu komercjalizacji. Biorąc pod uwagę owocną współpracę, śmiało możemy polecić doradztwo firmy BNM – Real Estate Advisory, oraz świadczoną przez nią usługę komercjalizacji budynków.”

więcej
Reprezentacja wynajmującego - korzyści dla właściciela Reprezentacja wynajmującego - korzyści dla właściciela

Korzyści dla
właściciela

01
Doświadczony
i zaangażowany zespół

Nad powodzeniem komercjalizacji czuwa dedykowany doradca, lider działu i specjaliści ds. promocji i marketingu.

02
Kreatywne i
innowacyjne rozwiązania

Przy każdym projekcie korzystamy zarówno ze sprawdzonych metod, jak i staramy się wykorzystywać zupełnie nowe pomysły na komercjalizację.

03
Najnowocześniejsze
narzędzia

Marketing nieruchomości w naszym wykonaniu idzie z duchem czasu, a nowinki technologiczne tylko podnoszą efektywność naszej pracy.

04
Zwiększenie
wartości assetu

Szybka komercjalizacja, długoterminowe umowy i pewni najemcy podnoszą wartość rynkową danej nieruchomości.

Case studies

Proces komercjalizacji nieruchomości

01
Analiza

Przeprowadzamy dogłębne badanie, uwzględniając analizę rynku, unikalne atuty nieruchomości, jej warunki komercyjne oraz konkurencyjność na rynku.

02
Strategia

Tworzymy dedykowaną strategię, która przyciągnie renomowanych najemców i pozwoli na szybkie wynajęcie budynku.

03
Harmonogram

Dzięki naszemu harmonogramowi, nasze działania są dobrze skoordynowane na każdym etapie, zapewniają efektywną promocję i osiągnięcie zamierzonych celów.

04
Wynajem

Zapewniamy profesjonalną komercjalizację budynku, dzięki naszym sprawdzonym przez lata metodom i zespołowi ekspertów.

05
Usługi wspierające

Dostosowujemy powierzchnię biurową do potrzeb klientów i zapewniamy kompleksową obsługę prawną.

02
Strategia

Tworzymy dedykowaną strategię, która przyciągnie renomowanych najemców i pozwoli na szybkie wynajęcie budynku.

04
Wynajem

Zapewniamy profesjonalną komercjalizację budynku, dzięki naszym sprawdzonym przez lata metodom i zespołowi ekspertów.

01
Analiza

Przeprowadzamy dogłębne badanie, uwzględniając analizę rynku, unikalne atuty nieruchomości, jej warunki komercyjne oraz konkurencyjność na rynku.

03
Harmonogram

Dzięki naszemu harmonogramowi, nasze działania są dobrze skoordynowane na każdym etapie, zapewniają efektywną promocję i osiągnięcie zamierzonych celów.

05
Usługi wspierające

Dostosowujemy powierzchnię biurową do potrzeb klientów i zapewniamy kompleksową obsługę prawną.

Analiza obiektu
01

Analiza obiektu

Opracowujemy szczegółową analizę powierzchni biurowej oraz budynku i jego otoczenia, identyfikując unikalne atuty, mocne strony i potencjalne obszary ulepszeń. Bierzemy pod uwagę wyposażenie, lokalizację, dostępność transportu publicznego, infrastrukturę okolicy i inne czynniki ważne dla potencjalnych najemców.

Strategia
02

Strategia

Na podstawie analizy nieruchomości, badań rynku, oceny konkurencji i obecnych warunków komercyjnych najmu, zespół ekspertów tworzy strategię komercjalizacji dopasowaną do danej nieruchomości. Definiujemy kluczowe cele, grupy odbiorców, a także określamy najefektywniejsze kanały promocji i marketingu. Strategię cyklicznie konfrontujemy z faktyczną sytuacją i w razie potrzeby, reagujemy na czas.

Harmonogram działań marketingowych
03

Harmonogram działań marketingowych

Dedykowani do komercjalizacji doradcy oraz specjaliści ds. marketingu pomagają w stworzeniu i wypromowaniu atrakcyjnej oferty. Przemyślany harmonogram działań marketingowych, pozwala nam efektywnie zarządzać procesem komercjalizacji z wykorzystaniem sprawdzonych kanałów i metod promocji. Stosowane środki specjalnie dobieramy pod kątem danej nieruchomości i w ciągłej konsultacji z danym klientem.

Wynajem nieruchomości
04

Wynajem

W momencie nawiązania współpracy dedykujemy do projektu jednego lub dwóch doradców. Są to osoby zaangażowane i responsywne, potrafiące budować trwałe relacje biznesowe, dobrze znające daną nieruchomość i rozumiejące potrzeby najemców. Dedykowani specjaliści są również w stałym kontakcie z właścicielem i regularnie raportują o postępach komercjalizacji.

Usługi
wspierające działania

W ramach dodatkowych usług świadczonych przez naszą firmę możemy zaproponować Ci między innymi koordynowanie prac wykończeniowych powierzchni oraz obsługę prawną gwarantującą bezpieczeństwo transakcji. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nieruchomości, polecamy usługę z zakresu capital markets.

01
Capital Markets
Dział inwestycyjny, w którym nauczysz się obrotu nieruchomościami dużej skali, takimi jak biurowce, kamienice, grunty inwestycyjne, czy zakłady produkcyjne. To jedna z najbardziej wymagających i niszowych specjalizacji na rynku nieruchomości.
02
Fit-out
Dział zajmujący się wykończeniem i umeblowaniem powierzchni. Miejsce dla koordynatorów projektów, architektów i osób z umiejętnościami “multitasking”.
Prowadzenie projektów i stały kontakt z klientami, dostawcami i wykonawcami.
03
Legal
Dział prawny wspiera nasz zespół w zakresie zapisów umów pośrednictwa, uchwał, pism, w tym pism urzędowych. Oprócz tego świadczy usługi prawne zewnętrznie dla najemców i wynajmujących w zakresie tworzenia i opiniowania dokumentów.

Wzbogać ofertę
o elastyczne powierzchnie

W ramach usługi Reprezentacji Wynajmującego świadczymy również dodatkową usługę przygotowania, komercjalizacji i zarządzania powierzchnią elastyczną w Twoim budynku.

Zespół BNM Real Estate Zespół BNM Real Estate

Wspieramy naszych
klientów całym zespołem

Za skutecznością i wynikami firmy stoją ludzie. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, że doświadczenie i współpraca są drogą do sukcesu osobistego, sukcesu firmy oraz, co najważniejsze, sukcesu naszych klientów.

Artykuły tematyczne
Skontaktuj się,
chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji