Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Agencja doradcza BNM – Real Estate Advisory podjęła współpracę z firmą UNIQA w zakresie komercjalizacji budynku biurowego przy ulicy Gdańskiej 132 w Łodzi. Budynek oferuje do wynajęcia zrewitalizowane powierzchnie biurowe w industrialnym stylu.

Lokalizacja w pofabrycznym sercu Łodzi

Gdańska 132 to pięciokondygnacyjny budynek biurowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta, blisko granicy dzielnic Polesie i Śródmieście. Budynek jest dobrze wyeksponowany w kierunku al. Adama Mickiewicza – jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi. Świetna lokalizacja umożliwia szybki dojazd autem oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Liczne linie tramwajowe i autobusy zapewniają bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym Łódź Kaliska i Łódź Fabryczna. Dojazd autem do Portu Lotniczego zajmuje ok. 16 minut.

W pieszej odległości od budynku Gdańska 132 znajdują się m.in. słynna ulica Piotrkowska, Stara Drukarnia (inaczej Drukarnia Centrum), Politechnika Łódzka, Uniwersytecki Szpital Kliniczny, biurowiec Hi Piotrkowska, Park im. ks. Janusza Poniatowskiego, OFF Piotrkowska, sądy i inne placówki użyteczności publicznej, liczne sklepy i restauracje.

Budynek z historią w tle

Łódź słynie z udanych rewitalizacji obiektów pofabrycznych, które zyskują nową funkcję użytkową z zachowaniem swojego niepowtarzalnego charakteru. Budynek przy Gdańskiej 132 istnieje od 1896 r. Dawniej mieściła się tu farbiarnia Oskara Stadtlandera, kilkanaście lat później przeniesiono tu fabrykę wyrobów wełnianych Maksymiliana Schiffera, a w okresie międzywojennym część hal udostępniono pod tkalnię jedwabiu H. Gordina i S-ka. Od lat 90-tych budynek stał się siedzibą Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji Polonia SA, które po zmianie właściciela przyjęło nazwę UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Pod skrzydłami aktualnego właściciela budynek przeszedł trwającą rok renowację. Odnowiona została zarówno elewacja, jak i wnętrza obiektu, w których wyeksponowano oryginalną czerwoną cegłę.

Nowoczesne biura z industrialną duszą

Aktualnie w budynku Gdańska 132 do wynajęcia są wykończone i dostępne od zaraz 4 samodzielne piętra po ok. 365 mkw. – łącznie 1460 mkw wolnej powierzchni. Każde z pięter ma zaadaptowaną i wyposażoną w sprzęty kuchnię. Powierzchnie są w układzie open space z wydzielonymi salami spotkań. Przeszklenia, miejscami odsłonięta czerwona cegła i ciemne fragmenty konstrukcji budynku tworzą modny, industrialny klimat. Biura można wynająć z meblami lub bez. W budynku jest m.in. centrum konferencyjne z pełną infrastrukturą, winda, klimatyzacja oraz duży parking przed budynkiem.-”Największym atutem budynku biurowego Gdańska 132 w Łodzi jest jego wyjątkowy loftowy charakter, wnętrza zapewniają unikalną estetykę, przestronność i dużą ilość naturalnego światła, co tworzy inspirujące środowisko pracy. Dodatkowo, konkurencyjna stawka czynszu sprawia, że jest to atrakcyjna oferta dla firm poszukujących nowoczesnej i niebanalnej przestrzeni biurowej w korzystnej cenie.” – mówi Monika Rogucka, Leasing Advisor, MBA z BNM – Real Estate Advisory.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych powierzchniach i warunkach finansowych, przejdź na kartę budynku Gdańska 132.

Zapraszamy do kontaktu!
tel. kom. 574 238 708
tel. +48 22 299 17 27
[email protected]

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji