Kategoria: Biura, Retail
Przeczytasz w 2 min

Agencją wyłączną reprezentującą właściciela w ramach wynajmu powierzchni, w budynku zlokalizowanym w samym sercu Gdańska, zostało BNM- Real Estate Advisory. W ostatnim czasie nasz dział reprezentacji wynajmującego znacznie rozszerzył portfolio obsługiwanych budynków. – Pierwsza połowa roku 2023 była dla naszego zespołu bardzo intensywna. W krótkim okresie czasu, pod naszą opiekę trafiły budynki biurowe w Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Przed nami dużo pracy, ale dzięki wiedzy i sprawdzonym wariantom indywidualnej strategii komercjalizacji dla danej nieruchomości, skutecznie zapełniamy nasze budynki nowymi najemcami.– mówi Michał Nisengolc, członek zarządu spółki BNM.

Dogodna lokalizacja i nieodkryty potencjał

Podwale Grodzkie 5 to budynek biurowy położony w samym sercu Gdańska. Biurowiec kameralny, ale doskonale wyeksponowany, dzięki lokalizacji przy głównej arterii komunikacyjnej miasta. Jednym z atutów obiektu jest jego sąsiedztwo – Dworzec PKP i PKS Gdańsk Główny w odległości ok. 350 m oraz Stare Miasto z bogatą ofertą usługowo-gastronomiczną. Budynek pozwala na prowadzenie działalności zarówno usługowej jak i typowo biurowej. Przystępne warunki najmu, elastyczność w aranżacji powierzchni oraz dostępność dużej liczby miejsc parkingowych podnoszą atrakcyjność gdańskiej nieruchomości.

Przestrzeń biurowa do wynajęcia w budynku Podwale Grodzkie 5

Pameni Polska inwestuje w Gdańsk długoterminowo

Od wielu lat właścicielem budynku jest rodzinna, niemiecka firma zajmującą się między innymi wynajmem nieruchomości. – Zostaliśmy poproszeni o wsparcie w wynajmie budynku, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy nas to, że Wynajmujący ufają nam i tym samym, powierzają inwestycje pod naszą opiekę. Wierzymy, że doświadczenie naszego zespołu oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług, pozwoli na znalezienie klientów zainteresowanych wynajmem biur i lokalu parterowego na Podwalu. – dodaje Beata Maksimowicz, Starszy specjalista ds. najmu z trójmiejskiego oddziału BNM.

Biuro Na Miarę Twoich potrzeb

Ogólnopolski zespół specjalistów z Biuro Na Miarę intensywnie pracuje nad skutecznymi rozwiązaniami, mającymi na celu pełne skomercjalizowanie budynków powierzonych na wyłączność. Jedną z naszych mocnych stron są dedykowani do każdej inwestycji lokalni doradcy, doskonale znający potrzeby najemców i miejscowy rynek nieruchomości. – Jesteśmy dyspozycyjni i w pełni gotowi do sprawnego przeprowadzenia procesów związanych z wynajmem dostępnych powierzchni, oferując nie tylko standardowe usługi doradcze, ale także wsparcie architektoniczne i prawne – komentuje Jakub Bereś, Dyrektor działu Reprezentacji Wynajmującego BNM.

Pełna oferta biur na wynajem w Gdańsku znajduje się na dedykowanej podstronie: biura na wynajem Gdańsk.

Jeśli chcesz wynająć powierzchnię w tym budynku lub szukasz wsparcia w komercjalizacji nieruchomości, napisz na [email protected] lub zdzwoń, tel. +48 22 299 17 27.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji