Biura do wynajęcia w całej Polsce | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Praga

Zarówno na Pradze Północ jak i na Pradze Południe można znaleźć najciekawsze projekty biurowe po prawej stronie Wisły. Dzielnice są dobrze skomunikowane, szybko się rozwijają i oferują bogate zaplecze usługowo-handlowe. Przeglądaj powierzchnie biurowe do wynajęcia wśród kamienic, loftów i nowych projektów w zrewitalizowanych obszarach Pragi.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Praga - biura do wynajęcia

Praga Południe i Praga Północ to kultowe miejsca na mapie Warszawy, gdzie można poczuć prawdziwy warszawski klimat z czasów sprzed II wojny światowej. W trakcie bombardowań, nieruchomości na Pradze zachowały się w znacznie lepszym stanie niż w centrum, a wiele z nich zostało odbudowanych. Po wojnie na terenie Pragi znajdowało się też wiele zakładów rzemieślniczych, Fabryka Samochodów Osobowych, czy Stadion Dziesięciolecia.

To właśnie kamienice i poindustrialne budynki tej dzielnicy nadają jej charakter. Po latach zaniedbań, Praga powoli odzyskuje swój blask. Widać to po ulicach, przy których powstają nowe inwestycje deweloperskie; mieszkaniowe, biurowej i infrastrukturalne. Dobrym przykładem jest tutaj praskie SOHO Factory, Centrum Praskie Koneser (wraz z muzeum wódki w dawnej fabryce) czy kompleks biurowców Praga306 w dawnej fabryce elementów oświetleniowych.

Dla firm poszukujących biura do wynajęcia w dzielnicach Praga Południe lub Praga Północ, Warszawa oferuje przede wszystkim powierzchnie w kamienicach i loftach, które upodobały sobie przede wszystkim firmy z branż kreatywnych - agencje reklamowe, agencje public relations i artyści. Duża powierzchnia coworkingowa na Stadionie Narodowym przyciąga też startupy i firmy z branży IT.

Zlokalizowana naprzeciw warszawskiej Starówki dzielnica, oferuje wspaniałe widoki z wyższych kondygnacji, na dachy zabudowań Starego Miasta oraz nowoczesne wieżowce tworzące koronę nad centrum Warszawy. Północna część dzielnicy posiada dostęp do metra, a pozostałe rejony są dobrze połączone metrem i autobusami. Biura na wynajem na Pradze potrafią być konkurencyjne cenowo i są często wybierane przez firmy z lokalnymi korzeniami i przedsiębiorców zamieszkujących tą dzielnicę.

atuty rodzaje