Biura do wynajęcia Warszawa Wola, Rondo Daszyńskiego | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Wola

To właśnie tutaj powstaje najnowocześniejsze centrum biznesowe w Polsce, a także budowany jest najwyższy w Unii Europejskiej biurowiec. Wola odradza się na nowo z impetem, ale w przemyślany i dobrze zorganizowany sposób. Wiele firm chce wynająć tutaj swoje biuro, może i Wasza firma znajdzie coś dla siebie? Poniżej znajdziesz listę aktualnych powierzchni biurowych do wynajęcia, wybieraj do woli.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Wola - biura do wynajęcia

Aktywność deweloperów budujących biurowce na warszawskiej Woli jest imponująca w skali całego kraju. Najwięcej inwestycji powstaje obecnie w rejonie Ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się również stacja metra. Na niewielkim obszarze powstają ogromne ilości biur do wynajęcia, stąd też wiele firm planuje lub już zdecydowało przenieść swoją siedzibę właśnie tutaj.

Wola jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Wschodnia część dzielnicy w rejonie Ronda ONZ i wzdłuż Al. Jana Pawła II powszechnie uznawana jest za centrum Warszawy. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia II linia metra oraz rozbudowana sieć autobusów i tramwajów.

Na Woli swoją główną siedzibę zlokalizowało wiele znanych firm, w tym międzynarodowe koncerny takie jak Samsung, przedstawiciele świata mediów jak Rzeczpospolita oraz instytucje finansowe. Najbardziej charakterystycznym biurowcem na Woli jest obecnie Warsaw Spire, który wygrywał międzynarodowe konkursy architektoniczne. Jednak jego popularność może przebić biurowiec Varso, który będzie najwyższym budynkiem biurowym w Unii Europejskiej. Projektem, który zasługuje na szczególną uwagę jest również zagospodarowanie Browarów Warszawskich.

Rozbudowa II linii metra sprzyja rozwojowi dzielnicy Wola zarówno pod kątem nowoczesnej powierzchni biurowej na wynajem, jak i osiedli mieszkaniowych. Dzięki zabudowie terenów zniszczonych podczas wojny nowoczesną tkanką, dzielnica zdobywa coraz większą popularność wśród pracowników firm, które wynajmują w tym rejonie swoje biura. Również dzięki niższym cenom najmu niż w ścisłym centrum.

Biuro w dzielnicy Wola można wynająć już w cenie 12 EUR/m2, a często również w walucie polskiej. Dzielnica przyciąga przy tym dużych operatorów powierzchni coworkingowej i biur serwisowanych, takich jak np. WeWork.

atuty rodzaje