Biura do wynajęcia Warszawa, Żoliborz | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Żoliborz

Na tej stronie znajduje się przegląd dostępnych powierzchni biurowych do wynajęcia w dzielnicy Żoliborz. Pomimo swojego przeważającego mieszkalnego charakteru, Żoliborz jest pożądany przez wiele firm, które chciałyby mieć swoją siedzibę na obrzeżach centrum miasta od strony północnej. Zobacz, jakie biura na Żoliborzu przygotowaliśmy dla Ciebie lub zadzwoń i zapytaj o ofertę szytą na miarę.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Żoliborz - biura do wynajęcia

Żoliborz jest jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy, bezpośrednio sąsiadują jednocześnie z Wisłą, Śródmieściem, oferując tereny zielone, zbiorniki wodne oraz rozwiniętą komunikację miejską. Dzielnica Żoliborz jest najbardziej znana z Cytadeli Warszawskiej, Cmentarza Wojskowego, Centrum Olimpijskiego oraz licznych parków i skwerów.

Osoby mieszkające na Żoliborzu cenią sobie przede wszystkim kameralny charakter dzielnicy, której większość zabudowy stanowią domy i rezydencje. Warto zauważyć, że wille miejskie są jednym z najbardziej prestiżowych rodzajów nieruchomości na świecie. Kiedyś Żoliborz obejmował swoim zasięgiem również aktualne Bielany, a po rozdzieleniu został najmniejszą dzielnicą Warszawy.

Lokalizację doceniają również firmy wynajmujące biuro na Żoliborzu, ale ze względu na mało biurowy charakter, trudno przebierać w ofertach. Większość atrakcyjnych powierzchni jest już wynajętych. Na szczęście rynek nie znosi próżni i niedługo do szeregów biurowców na Żoliborzu dołączą takie projekty jak Concept Business Park oraz Forest przy ul. Burakowskiej. Te wyjątkowe projekty z biurami do wynajęcia dodadzą dzielnicy prawdziwie miejskiego charakteru.

Biura na Żoliborzu wynajmują przede wszystkim firmy zakorzenione historycznie w tym rejonie, które też zatrudniają osoby z północnej części miasta oraz nieduże firmy, których zarząd lub właściciele mieszkają w okolicy. Ze względu na brak wystarczającej podaży w tej części miasta, część firm przenosi swoje poszukiwania powierzchni biurowej na Wolę i Śródmieście, które oferują znacznie większą ofertę biur na wynajem.

atuty rodzaje