Biura Biura
Wynajem Transakcja
Czynsz za m² od PLN
Czynsz za m² do PLN
PLN Waluta
Metraż od m2
Metraż do m2

Atuty nieruchomości Atuty nieruchomości

Zastosuj

Przeznaczenie lokalu Przeznaczenie lokalu

Zastosuj
Obrazek numer 856106
Obrazek numer 856108
Obrazek numer 856110
Obrazek numer 856112
Obrazek numer 856114

nr. 28841/4651/OLW

Gotowe biuro dla 10 osób (M) Daszyńskiego

Warszawa, Wola

Biuro dla 10 os.

Cena za stanowisko 750,0 PLN/os.

Cena całkowita 7 500,0 PLN

Czynsz 5 000 PLN

Koszty ekspl. 2 500 PLN

Zapytaj doradcę o:

 • Zwolnienia czynszowe
 • Budżet na fit-out
 • Czynsz efektywny

Atuty nieruchomości

Klimatyzacja
Recepcja
Podnoszone podłogi
Garaż, miejsce parkingowe
Kontrola dostępu
Ochrona
Otwierane okna
Winda
Krótka umowa
Umeblowane

Oferujemy indywidualne biuro przeznaczone do pracy dla 8-10 osób w biurowcu zlokalizowanym przy II linii metra Rondo Daszyńskiego.
Nasze biura to biura serwisowane. Decydując się na naszą ofertę otrzymują państwo nieograniczony dostęp (24/7) do indywidualnego biura dla ok. 10 osób oraz części wspólnych znajdujących się na powierzchni (tj. kuchni, poczekalni, łazienek oraz strefy recepcji). Najemca w ma dostęp do sali konferencyjnej.

W cenie 7 000 (5 000 czynsz + 2 500 opłata eksploatacyjna - do negocjacji) znajdują się wszystkie opłaty niezbędne do działania Twojego biura (tj. czynsz, koszty eksploatacyjne, woda, prąd, internet, sprzątanie oraz obsługa recepcyjna). Powierzchnia gabinetu przedstawiona na space planie.

Biuro może zostać wyposażone jest w biurka i krzesła.

Co zyskujesz z biurem all- inclusive?
- elastyczne warunki najmu- krótka umowa, gabinety dostępne od ręki,
- jedna faktura, a w cenie biura: czynsz, media, sprzątanie, ochrona, internet,
- obsługa recepcyjna budynku,
- dostęp do sali konferencyjnej i części wspólnych,
- wyposażoną kuchnię, kawa, herbata dla Ciebie i Twoich klientów,
- codzienne sprzątanie,
- prestiżowy adres rejestracji spółki.

Biuro oznaczone kolorem niebieskim na space planie.

Jeśli chciałbyś zobaczyć to biuro na żywo, zadzwoń do mnie. Dopasujemy dogodny termin spotkania.

Biurowiec znajduje się w CBD, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego będącego jedną z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. Dzięki nowej infrastrukturze oraz nowym projektom biurowym i mieszkaniowym stała się ostatnio popularnym miejscem na biura. Rondo Daszyńskiego to jeden z kluczowych warszawskich węzłów komunikacyjnych, gdzie m.in. znajduje się stacja metra oraz liczne linie autobusowe i tramwajowe.

Co zyskujesz z biurem elastycznym?

Niższe koszty wejścia

Biura elastyczne charakteryzują się przeważnie niższą kaucją i brakiem dodatkowych dopłat za zbudowanie, a z reguły także wyposażenie biura.

Krótka umowa

Umowa jest zawierana na okres przeważnie krótszy niż standardowy najem. Obecnie wśród biur elastycznych, najczęściej spotykanym okresem jest umowa na 12-24 miesięcy.

Gotowe do wprowadzenia

Większość biur elastycznych umożliwia wejście od zaraz. Zazwyczaj są to powierzchnie umeblowane, a umowy najmu proste i krótkie.

Mniej faktur

Najemca biura elastycznego nie musi samodzielnie organizować i opłacać wszystkich usług związanych z biurem. Zadba o to operator powierzchni, który refakturuje większość kosztów na jeden łączny dokument.

Ekonomia współdzielenia

Wspólna kuchnia, sale konferencyjne, czy obsługa recepcyjna pozwalają rozłożyć koszty najmu na wszystkich najemców po trochę.

Reprezentacyjność

Nowe biura elastyczne zazwyczaj mieszczą się w budynkach wysokiej klasy. Ich wnętrza zaprojektowane są przez architektów; z dobrym designem, wykonane z wysokiej jakości materiałów. 
Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.
Cześć,
Skontaktuj się ze mną
Michał Michalski [email protected] 574 238 708

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Zobacz podobne oferty

  Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

  01
  Fit-out
  Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
  02
  Legal
  Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

  Działamy na wielu płaszczyznach

  01
  Fit-out
  Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
  02
  Legal
  Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
  03
  Reprezentacja
  Najemcy
  Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
  04
  Reprezentacja
  Wynajmującego
  Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
  05
  Capital
  Markets
  Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
  06
  Retail
  Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
  Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
  Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
  [email protected] +48 22 299 17 27
  Twoja wiadomość

   * Pola obowiązkowe
   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
   Wiadomość wysłana
   Dziękujemy!
   Najnowsze artykuły na blogu
   Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji