Biura do wynajęcia Warszawa, Włochy | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Włochy

Jeśli poszukujesz biura na wynajem w dzielnicy z dobrze rozbudowaną infrastrukturą drogową lub biura z magazynem, to Włochy będą jednym z najlepszych rozwiązań. Dzielnica oferuje wybór zróżnicowanej powierzchni biurowo-magazynowej zarówno dla małych firm usługowych jak i branży logistycznej. Przeglądaj oferty biur na wynajem na Włochach i wybierz najlepsze, lub skorzystaj z naszej pomocy i powiedz nam jakiej powierzchni potrzebujesz dla Twojej firmy.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Włochy - biura do wynajęcia

Włochy są rozległą dzielnicą Warszawy o charakterze biurowo-mieszkalno-handlowym, a jej sporą część zajmuje największy w Polsce port lotniczy na Okęciu - Lotnisko Chopina. Włochy są krańcową dzielnicą miasta od strony południowo-zachodniej, dzięki czemu posiadają dostęp do dróg wlotowych i wylotowych z metropolii. Jest to szczególnie istotny element dla firm, które posiadają placówki współpracujące w innych miastach lub prowadzą projekty w całym kraju.

Największe skupisko biur do wynajęcia na Włochach znajduje się bowiem właśnie przy węzłach komunikacyjnych przy ul. Łopuszańskiej, Alei Krakowskiej oraz przy Alejach Jerozolimskich. Szukając biura na Włochach warto przyjrzeć się również ofertom w dzielnicy Ursus oraz na Ochocie, które sąsiadują bezpośrednio, a granica pomiędzy nimi jest tylko kwestią administracyjną.

Na Włochach można wynająć zarówno wielkoformatowe powierzchnie biurowe, ale także małe i średnie biura. Dzielnica zasługuje na uwagę dzięki sporej ofercie powierzchni magazynowych oraz miejsc, w których można wynająć stosunkowo dużo miejsc parkingowych, np. dla własnej floty samochodowej.

Ceny biur na Włochach należą do jednych z najniższych w Warszawie i zaczynają się już od 8 EUR/m2 do ok. 12 EUR/m2 czynszu, z małymi wyjątkami.

atuty rodzaje