Biura do wynajęcia Warszawa, Mokotów | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Mokotów

Mokotów jest jedną z najbardziej elektryzujących dzielnic Warszawy; sąsiaduje z centrum i oferuje bogatą ofertę biur na wynajem zarówno w części biznesowej, blisko metra jak i na Dolnym Mokotowie. Charakteryzuje się wyborem powierzchni biurowej od najmniejszych metraży przeznaczonych dla firm kilkuosobowych jak i wielkoformatowych powierzchni w nowoczesnych biurowcach. Dużą zaletą dzielnicy Mokotów są biura w konkurencyjnych cenach, położone w dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Poniżej prezentujemy aktualne biura na wynajem w lokalizacji Warszawa Mokotów.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Mokotów - biura do wynajęcia

Najbardziej zaludniona i jedna z największych dzielnic Warszawy, Mokotów oferuje wszystko czego potrzebuje duża metropolia - miejsca do życia, zaplecza dla handlu i usług, rozrywkę i relaks. Dodatkowo, jest także miejscem które upodobali sobie warszawscy przedsiębiorcy. Na Mokotowie bowiem znajduje się jedno z trzech największych skupisk biurowych, zarówno dla dużego międzynarodowego biznesu, instytucji państwowych, ale coraz częściej także biur dla małych firm. To właśnie na Mokotowie zaczęło powstawać coraz więcej powierzchni biurowych oferujących wynajem małych metraży na elastycznych warunkach i z krótkimi okresami najmu.

Przykładem takiego rozwiązania jest inicjatywa Własne B., gdzie firmy mogą wynająć gotowe, umeblowane biura już od najmniejszych metraży tj. 15 m2, ale też powierzchnię ok. 100 m2 dla kilkunastu osób. Dzięki takim rozwiązaniom firmy, które dotychczas mieściły swoje siedziby w mieszkaniach mogą przenieść się do profesjonalnych powierzchni biurowych, spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo, budynki biurowe na Mokotowie, które skupiają większą liczbę przedsiębiorców pod jednym dachem wspomagają rozwój przedsiębiorczości. Z wielu badań wynika, że w takich przestrzeniach firmy nawiązują ze sobą relacje biznesowe i wspierają się nawzajem poprzez polecenia.

Ceny wynajmu biur na Mokotowie wahają się w przedziale 10-15 EUR/m2, a w kamienicach biurowych ten poziom wynosi ok. 50-60 zł/m2. Cena za stanowisko pracy w biurach serwisowanych waha się w przedziale od 600-1300 zł za mkw., w zależności od standardu budynku i wielkości przestrzeni.

Przeprowadzone remonty ulicy Marynarskiej, Postępu oraz wymiana torowisk tramwajowych powoduje, że Mokotów wraca do łask wśród firm szukających powierzchni biurowej do wynajęcia w Warszawie. Dużym atutem jest też bliskość Lotniska Chopina na Okęciu oraz dróg ekspresowych połączonych z autostradą. Na Mokotowie znajduje się też jedno z lepszych w Warszawie centrów handlowych Galeria Mokotów, siłownie, lokale oferują bogatą ofertę gastronomiczną i usługową. Wśród biur powstaje też coraz więcej osiedli mieszkalnych, dzięki czemu skraca to drogę dotarcia do pracy.

atuty rodzaje