Biura do wynajęcia Warszawa, Ochota | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Ochota

Firmy poszukujące biura do wynajęcia będą kojarzyć Ochotę przede wszystkim z biurowców wzdłuż Aleji Jerozolimskich, od samego Dworca Centralnego, gdzie dzielnica ma swój początek, aż do stacji kolejowej na Szczęśliwicach. Ten ciąg budynków jest jednym z trzech największych skupisk powierzchni biurowej w Warszawie. Przeglądaj biura na wynajem na Ochocie wzdłuż Alei Jerozolimskich i w okolicy Placu Zawiszy.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Ochota - biura do wynajęcia

Dzielnica Warszawy, która swoją nazwą zachęca do działania, znana jest przede wszystkim z funkcji mieszkaniowej i kilku istotnych obiektów infrastrukturalnych takich jak warszawskie Filtry, czy Park Szczęśliwicki z Górką Szczęśliwicką. Poszukując biura na wynajem na Ochocie szybko jednak się zorientujesz się, że dzielnica oferuje na swoim terenie kilkadziesiąt budynków biurowych, w tym wiele nowoczesnych projektów.

Ochota ku powszechnemu zdziwieniu niemal graniczy z Dworcem Centralnym, więc jej wschodnia część uznawana jest za centrum miasta i dalej rozciąga się w kierunku zachodnim. Największym magnesem Ochoty dla firm potrzebujących wynająć biuro na swoją siedzibę, jest Dworzec Zachodni wraz z kompleksem biurowców oraz Aleje Jerozolimskie będące jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Warszawy. Na Ochocie znajduje się też popularne centrum handlowe Blue City wraz ze sklepem IKEA oraz liczne punkty usługowe, a nawet kluby taneczne.

Dzięki pewnej odległości od głównego, centralnego obszaru biurowego, Ochota może zaproponować najemcom nieco niższe stawki za m2 wynajmu powierzchni biurowej, które wahają się od 11 EUR/m2 do 16 EUR/m2 w przypadku powierzchni konwencjonalnej oraz ok 1100-1300 zł za stanowisko pracy w powierzchniach coworkingowych i biurach serwisowanych. Jednym z najbardziej popularnych projektów biurowych na Ochocie dedykowanym dla małych i średnich firm jest Co-Creating Brain Embassy.

atuty rodzaje