Biura do wynajęcia Warszawa, Wilanów | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Wilanów

Jeśli poszukujesz biura na wynajem w Wilanowie to z dużym prawdopodobieństwem mieszkasz właśnie tutaj lub w najbliższej okolicy. Wilanów jest wyjątkową dzielnicą, podzieloną na jeden z najstarszych rejonów Warszawy oraz Nowy Wilanów, gdzie znajduje się nowoczesna zabudowa mieszkalna i biura do wynajęcia. Przeglądaj dostępne oferty i wybierz najlepsze dla Twojej firmy.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Wilanów - biura do wynajęcia

Zapraszamy na podróż po biurach w jednej z najstarszych, a zarazem najnowszych dzielnic Warszawy. Wynika to z faktu, że Wilanów (jego wschodnia część) zanim został dołączony do granic Warszawy był jedną z najstarszych osad w okolicy miasta, datując się na okolice XIII wieku. Z tamtych czasów a dokładnie, z XVII wieku do dziś przetrwał pomnik historii jakim jest Pałac w Wilanowie, chętnie odwiedzany przez turystów. Wilanów do granic Warszawy został dołączony dopiero w połowie XX wieku.

W czasach nowożytnych, w bezpośrednim sąsiedztwie Dolnego Mokotowa, wyrosło prestiżowe Miasteczko Wilanów, które charakteryzuje się niską zabudową mieszkaniową, a dodatkowo jego część zajmują nowoczesne biurowce. Do najbardziej znanych projektów, w których można wynająć biura zaliczają się między innymi Royal Wilanów oraz Wilanów Office Park, oferujące powierzchnie konwencjonalne, biura serwisowane oraz przestrzenie coworkingowe.

Najniższe stawki za wynajem biura w Wilanowie zaczynają się już od ok. 40 zł w lokalach mieszkalnych zaadaptowanych pod biura. W nowoczesnych biurowcach czynsze za metr kwadratowy wahają się w granicach od 12 EUR/m2 do ok 15 EUR/m2 w najlepszych budynkach. W 2017 roku Miasteczko Wilanów zyskało również dostęp do nowoczesnej powierzchni coworkingowej w wyjątkowym budynku Be The One przy ul. Branickiego 15. Małe firmy i średnie firmy mogą teraz wynająć biura w nowoczesnym biurowcu i korzystać z części wspólnych budynku tak jak duża korporacja. Po szczegóły zapraszam do nas.

atuty rodzaje