Sortowanie Sortowanie

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 14
Ładowanie ofert

Biura do wynajęcia – Warszawa Śródmieście

Osoby poszukujące biura w samym centrum Warszawy będą przeglądać oferty lokali biurowych przede wszystkim w dzielnicach Śródmieście Północne oraz Śródmieście Południowe. Dodatkowo, do centrum zalicza się również Powiśle od wschodu i część dzielnic sąsiadujących od zachodniej części Śródmieścia, tj. okolice Dworca Centralnego, Ronda ONZ czy Al. Jana Pawła II. W terminologii używanej na rynku powierzchni biurowych ten obszar określa się mianem CBD – Central Business District. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem biura w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy tuż przy metrze, to znajdziesz je właśnie tutaj! Zapraszamy do wynajęcia biur, lokali usługowych oraz lokali handlowych w ścisłym centrum Warszawy z pomocą naszej agencji!

Biurowce – Śródmieście Warszawa

Cechy charakteryzujące powierzchnie biurowe w centrum miasta to z jednej strony reprezentacyjność i różnorodność, ale z drugiej stosunkowo wysoki koszt najmu oraz niska dostępność miejsc parkingowych. Jest to jednak rekompensowane przez dobrze rozwiniętą komunikację miejską, w tym wspomniane już metro, oraz dostęp do nowoczesnych usług transportowych takich jak car-sharing, scooter-sharing czy popularne już wypożyczenie rowerów miejskich Veturilo. W centrum znajdują się również najbardziej charakterystyczne biurowce Warszawy (np. Rondo 1, Metropolitan, Focus), w których swoje siedziby mieszczą zarówno najważniejsze instytucje państwowe, duże międzynarodowe korporacje, ale także coraz częściej małe i średnie firmy. Śródmieście króluje pod kątem zasobów profesjonalnej powierzchni coworkingowej, w tym biur serwisowanych wynajmowanych na elastycznych warunkach. To dzięki tym rozwiązaniom, w centrum swoje usługi świadczy coraz więcej drobnych przedsiębiorców.

Lokale użytkowe do wynajęcia w centrum Warszawy

Średnie ceny najmu w biurowcach w centrum Warszawy wahają się od 15 EUR/m2 w kamienicach i budynkach klasy B, do 24 EUR/m2 w najbardziej nowoczesnych biurowcach. W przypadku biur serwisowanych ceny wahają się od 1000 zł do 2000 zł za umeblowane stanowisko pracy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach i w biurach z najlepszym widokiem. Oferujemy szeroki wybór lokali biurowych i handlowo-usługowych, aby każdy znalazł to, czego szuka. Jeśli jesteś zainteresowany znalezienia biura na wynajem, w naszej ofercie znajduje się do wynajęcia powierzchnia 11 357m2. Jest to lokal w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta. Posiadamy również dużo mniejsze lokale np. biura dla 4-5 osób, jak i lokale o powierzchni 50m2 w ścisłym centrum Warszawy w okolicy stacji metra Rondo ONZ. Jeśli któraś z tych ofert Cię zainteresowała, zapraszamy do kontaktu. Jeśli nie, na pewno znajdziemy dla Ciebie coś innego!

Biuro w kamienicy na wynajem Warszawa Śródmieście Północne i Śródmieście Południowe

Biuro w przedwojennej kamienicy w Warszawie może być doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum stolicy. Kamienice są z reguły dobrze skomunikowane i znajdują się w pobliżu licznych punktów usługowych czy restauracyjnych. Do plusów tego rozwiązania można zdecydowanie zaliczyć bliskość centrum miasta, klimatyczną atmosferę kamienic czy możliwość wynajęcia przestronnych i dobrze oświetlonych pomieszczeń. Jednak, czasami lokale do wynajęcia w zabytkowej kamienicy mogą być słabo ocieplone, co zimą może skutkować wyższymi rachunkami za ogrzewanie. Ponadto, brak wind w starszych budynkach może stanowić duży problem dla osób z ograniczoną mobilnością. Cena najmu biura w eleganckiej kamienicy w prestiżowej części miasta również może okazać się wyższa niż w innych lokalizacjach. Biura oraz lokale użytkowe na wynajem w Warszawie Śródmieście mogą również być bardziej narażone na hałas i ruch uliczny.

Zobacz więcej

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Najnowsze artykuły na blogu
  01

  Powierzchnie biurowe przy metrze i w mokotowskim centrum biznesowym na Służewcu. Dzielnica sąsiadująca z centrum miasta.

  02

  Dynamicznie rozwijająca się dzielnica i nowe centrum biznesowe stolicy, z prestiżowymi biurowcami wokół Ronda Daszyńskiego i Ronda ONZ.

  03

  Najbardziej prestiżowe biurowce w Warszawie, wieże biurowe z widokiem na panoramę miasta. Największy wybór powierzchni coworkingowych.

  04

  Dzielnica sąsiadująca centrum miasta, są tu obiekty biurowe tuż przy Dworcu Zachodnim oraz dostęp do dróg wylotowych na Zachód, Północ i Południe.

  05

  Prestiżowa dzielnica Warszawy, z umiarkowaną liczbą obiektów biurowych na wynajem. Dobrze skomunikowana z północną obwodnicą miasta.

  06

  Zrewitalizowane zabytkowe kamienice z biurami na wynajem, budynki o industrialnym klimacie, sąsiadujące z dworcem Warszawa Wschodnia.

  07

  Powierzchnie biurowe na każdą kieszeń, lokale handlowe i obiekty wolnostojące. Na uwagę zasługuje Saska Kępa i Stadion Narodowy.

  08

  Dzielnica świetnie skomunikowana; położona blisko lotniska na warszawskim Okęciu, wzdłuż linii metra, z dostępem do Południowej Obwodnicy.

  09

  Powierzchnie biurowe obok lotniska Chopina, dzielnica z dostępem do Południowej Obwodnicy Warszawy oraz drogi w kierunku Piaseczna.

  10

  Prestiżowa dzielnica w południowej części miasta z powierzchniami biurowymi do wynajęcia, zarówno dla małych jak i dużych firm.

  11

  Powierzchnie biurowej w dobrze skomunikowanej dzielnicy, z dostępem do stacji II linii metra i doskonałym połączeniem z trasą S2.

  12

  Dzielnica Warszawy oferująca obiekty biurowej z możliwością wynajęcia powierzchni magazynowej. Dobry dojazd do lotniska Warszawa-Modlin.

  13

  Biura oraz lokale handlowe w zielonej dzielnicy, z dostępem do stacji metra, trasy 7, sąsiadującej z Wojskową Akademią Techniczną.

  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji