Biura do wynajęcia Warszawa Centrum, Śródmieście, Powiśle | bnmrealestate.pl

Biura na wynajem Śródmieście

Śródmieście i jego najbliższe okolice są najbardziej pożądaną lokalizacją wśród firm poszukujących biura do wynajęcia w Warszawie, w szczególności blisko metra. Posiadanie biura w centrum jest przede wszystkim najlepszym kompromisem dla osób dojeżdżających do pracy z różnych części miasta, ale też jest to miejsce do którego najłatwiej dotrzeć na spotkanie biznesowe, zarówno metrem, tramwajem, jak i autobusem. Poniżej prezentujemy aktualne biura na wynajem w centrum Warszawy.
dzielnica
arrow
Zaznacz dzielnicę dla Twojego biura
Filtrowanie / Sortowanie
arrow
Wyszukaj lokale
arrow
 • Biura
  arrow
 • Wynajem
  arrow
  Cena
 • Powierzchnia
 • The advantages of the property
  Atuty nieruchomości
 • The purpose of the premises
  Przeznaczenie lokalu
 • Sort
  Sortowanie
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

Warszawa Centrum - Biura do wynajęcia

Osoby poszukujące biura w centrum Warszawy będą przeglądać oferty przede wszystkim w dzielnicach Śródmieście Północne oraz Śródmieście Południowe. Dodatkowo, do centrum zalicza się również Powiśle od wschodu i część dzielnic sąsiadujących od zachodniej części Śródmieścia, tj. okolice Dworca Centralnego, Ronda ONZ czy Al. Jana Pawła II. W terminologii używanej na rynku powierzchni biurowych ten obszar określa się mianem CBD - Central Business District. Jeśli szukasz biura na wynajem przy metrze, to właśnie tutaj!

Cechy charakteryzujące powierzchnie biurowe w centrum miasta to z jednej strony reprezentacyjność i różnorodność, ale z drugiej stosunkowo wysoki koszt najmu oraz niska dostępność miejsc parkingowych. Jest to jednak rekompensowane przez dobrze rozwiniętą komunikację miejską, w tym wspomniane już metro, oraz dostęp do nowoczesnych usług transportowych takich jak car-sharing, scooter-sharing czy popularne już wypożyczenie rowerów miejskich Veturilo.

W centrum też mieszczą się najbardziej charakterystyczne biurowce Warszawy (np. Rondo 1, Metropolitan, Focus), w których swoje siedziby mieszczą zarówno najważniejsze instytucje państwowe, duże międzynarodowe korporacje, ale także coraz częściej małe i średnie firmy. Śródmieście króluje pod kątem zasobów profesjonalnej powierzchni coworkingowej, w tym biur serwisowanych wynajmowanych na elastycznych warunkach. To dzięki tym rozwiązaniom w centrum swoje usługi świadczy coraz więcej drobnych przedsiębiorców.

Średnie ceny najmu w biurowcach w centrum Warszawy wahają się od 15 EUR/m2 w kamienicach i budynkach klasy B, do 24 EUR/m2 w najbardziej nowoczesnych biurowcach. W przypadku biur serwisowanych ceny wahają się od 1000 zł do 2000 zł za umeblowane stanowisko pracy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach i w biurach z najlepszym widokiem.

atuty rodzaje