Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Po kilku latach działalności na rynku wynajmu biur z ramienia najemców, Biuro Na Miarę poszerza swoje usługi o kompleksowe wsparcie dla wynajmujących – właścicieli budynków, którzy oczekują wypełnienia swoich powierzchni najemcami w celu zwiększenia przychodowości oraz wartości nieruchomości. Unikatowym na rynku dodatkiem do usługi komercjalizacji jest możliwość wdrożenia na powierzchni także elastycznych biur pod marką Własne B.

Odpowiedź na potrzeby właścicieli

Setki przeprowadzonych transakcji wynajmu powierzchni biurowych zaowocowały zbudowaniem trwałych relacji i zaufaniem, którym obdarzyli nas właściciele budynków.

Uruchomienie usługi komercjalizacji budynków jest dla nas naturalnym krokiem w rozwoju firmy, odpowiedzią dla wynajmujących, którzy oczekiwali od nas wsparcia w wypełnianiu pustych powierzchni najemcami

– mówi Michał Nisengolc, członek zarządu Biuro Na Miarę. 

Osobą odpowiedzialną za rozwój usługi z ramienia firmy jest Jakub Bereś, broker nieruchomości biurowych z ugruntowanym doświadczeniem w przeprowadzaniu procesów najmu w biurowcach i kamienicach każdej klasy, ale także specjalista z zakresu powierzchni coworkingowych. Wiedza o tyle cenna, że Biuro Na Miarę jest jedyną na rynku firmą oferującą właścicielom budynków, poza tradycyjnymi usługami komercjalizacji, możliwość wdrożenia elastycznych modułów, pod marką Własne B. z powodzeniem działającą od kilku lat na rynku warszawskim, katowickim oraz łódzkim.

Budynki biurowe pod naszymi skrzydłami

Pierwsze cztery budynki, których właściciele zaufali specjalistom z Biuro Na Miarę w procesie rekomercjalizacji znajdują się w Warszawie: 

 • Kamienica biurowa przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze,
 • Kamienica biurowa przy ul. Rozbrat 44a na Powiślu,
 • Biurowiec na warszawskiej Starówce przy ul. Świętojerskiej,
 • Biurowiec KLIF Tower na Woli.

– Mimo sporej konkurencji na rynku, widzimy w dalszym ciągu miejsce do zagospodarowania, o czym świadczyć może fakt, że tuż po udostępnieniu usługi, w ciągu kilku miesięcy udało nam się skomercjalizować w 100% budynek przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze. W znacznej części wypełniliśmy najemcami również biurowiec przy ul Rozbrat 44a.

mówi Jakub Bereś, dyrektor działu Reprezentacji Wynajmującego w Biuro Na Miarę. Obecnie firma pracuje nad procesami komercjalizacji w kolejnych budynkach o znacznie większej skali. 

Biuro Na Miarę jest ogólnopolską firmą doradczą, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych. Poza Warszawą posiada oddziały w Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi Rzeszowie oraz Lublinie. Wkrótce oferowane usługi będą dostępne także w Poznaniu.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zapełnieniu budynku najemcami, napisz do nas na [email protected], zadzwoń pod numer tel. 22 102 12 11, lub sprawdź naszą usługę komercjalizacji powierzchni TUTAJ.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

  * Pola obowiązkowe
  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
  Wiadomość wysłana
  Dziękujemy!
  Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji