Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

W badaniu tajemniczego klienta przeprowadzonym przez dziennikarzy Rzeczpospolitej otrzymaliśmy najwyższą ocenę wśród agencji zajmujących się wynajmem biur, w najważniejszej dla nas kategorii – obsłudze klienta. Przedstawiciele redakcji  postanowili sprawdzić jak wygląda ten proces i wcielili się w rolę poszukującego biura. Szukali lokalu dla kancelarii adwokackiej o powierzchni 70-80 mkw., najchętniej w centrum, na parterze lub pierwszym piętrze, z dostępem do komunikacji miejskiej lub miejscem parkingowym. Pod uwagę brano przejrzystość strony, liczbę ofert do wyboru, możliwość bezpośredniego kontaktu, szybkie przesłanie oferty oraz dopasowanie oferty wg kryteriów.

Każdy klient najważniejszy

Tak się złożyło, że tego dnia wieczorem nikogo nie było już w biurze, bo większość trzymała w ręce wałki i pędzle malując ściany w naszej nowej siedzibie. Na szczęście dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi CRM numer stacjonarny szybko przekierował potencjalnego klienta na mój telefon komórkowy. Odebrałem osobiście i  ubrudzoną w farbie ręką potraktowałem jak zawsze – najlepiej jak potrafię! To był pierwszy kontakt z naszym potencjalnym klientem, podczas którego zbieram preferencje, dopytuję o szczegóły, wczuwam się w sytuację rozmówcy. Im więcej informacji zbiorę na początku, tym lepiej mogę dopasować biuro. Po kilkunastominutowej rozmowie, kontakt następnego dnia kontynuowała Zuza z naszego zespołu, przygotowując ofertę biur. Dopiero w piątek po publikacji dowiedzieliśmy się, że prowizji nie będzie ;-).

Najlepiej wśród firm od wynajmu biur

Pod uwagę zostało wziętych 10 agencji nieruchomości zajmujących się wynajmem biur, a tylko dwie otrzymały najwyższą notę 5 gwiazdek. Jedną z nich jesteśmy my, a druga to nasi koledzy z C&W. W zestawieniu nie było wszystkich liczących się podmiotów, tym samym cieszymy się że trafiliśmy do tak zacnego grona będąc młodym graczem na rynku. Natomiast jak widać, wartym uwagi i prężnie działającym. Pomógł nam też na pewno profil działalności nastawiony na małe i średnie firmy, dzięki czemu 80 mkw. potraktowaliśmy bardzo serio, tak samo jak robimy z klientem poszukującym biura na 15 lub 300 mkw. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach jakość będzie wygrywać i tego będziemy się trzymać, osiągając zakładane cele.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą biura w najbliższym czasie, nie trać czasu na przeszukiwaniu internetu – najlepszych ofert tam nie znajdziesz. Napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń na nr 22 299 17 27 i powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy propozycje biur dopasowane do Twoich potrzeb.

Cały tekst dotyczący badania znajdziesz tutaj.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji