Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Agencja doradcza BNM – Real Estate Advisory zajmie się komercjalizacją kolejnej inwestycji biurowej w stolicy Dolnego Śląska. Centrum Orląt to zlokalizowany w centrum Wrocławia biurowiec, należący do funduszu zarządzanego przez Adventum Group.

Jedna z lepszych lokalizacji we Wrocławiu

Świetna lokalizacja to pierwsze, co przemawia za wyborem Centrum Orląt na siedzibę firmy. Biurowiec mieści się w dzielnicy Stare Miasto, dokładny adres to plac Orląt Lwowskich 1. Budynek jest bardzo dobrze wyeksponowany (przy skrzyżowaniu), więc klienci nie będą mieli problemu, żeby go znaleźć. W pobliżu znajdują się przystanki obsługujące 11 linii autobusowych i 9 linii tramwajowych. Dojazd stąd do dworca kolejowego Wrocław Główny zajmuje 10 minut autem (i tyle samo tramwajem), a do lotniska około 20-25 minut. 

Najemców zadowoli również łatwy dostęp do bogatej oferty gastronomicznej, usługowej i kulturalno-rozrywkowej. Spacer na wrocławski Rynek zajmuje około 10 minut. W najbliższym sąsiedztwie biurowca, po drugiej stronie ulicy, jest kompleks Hala Świebodzki, czyli znany food hall z różnymi konceptami kulinarnymi i barami. Dla najemców ceniących sobie bliskość terenów zielonych – zaraz obok znajduje się Fosa Miejska z otaczającym ją bulwarem.

Rewitalizacja w duchu ESG

Budynek, choć oddany do użytku w 2002 roku, formalnie klasyfikuje się do nowoczesnych A-klasowych biurowców. Wszystko za sprawą gruntownej rewitalizacji obiektu, która miała miejsce w 2023 roku. Kompleksowe prace modernizacyjne dotyczyły elewacji biurowca i wnętrz, w tym wymiany instalacji budynkowych. – Zmiany znacząco podniosły standard oferowanych powierzchni, a sam obiekt stał się bardziej zrównoważony ekologicznie, co jest odpowiedzią na aktualne oczekiwania potencjalnych najemców – mówi Małgorzata Wiśniewska, Senior Leasing Advisor w BNM. 

Budynek ma 12 kondygnacji naziemnych i podziemny parking dla najemców. Całkowita powierzchnia najmu biur wraz z lokalami usługowymi wynosi 17 787 mkw brutto. Powierzchnia typowego piętra wynosi około 1700 mkw. Inwestycja została zbudowana na planie wielokąta, z kilkoma niezależnymi wejściami na poszczególne piętra. Do biur dostaniemy się 5-cioma windami, z czego 2 są panoramiczne. Gości wita elegancka recepcja z wygodnymi fotelami. Na parterze biurowca znajdują się lokale usługowe, m.in. piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam.

Biura z tarasami

W biurowcu Centrum Orląt na ten moment jest 14 477 mkw netto powierzchni dostępnej do wynajęcia w różnych metrażach. Większość biur jest w standardzie shell & core, co pozwala na zaprojektowanie powierzchni idealnie skrojonej do potrzeb przyszłego najemcy. Powierzchnie są bardzo dobrze doświetlone i posiadają szereg udogodnień (m.in. klimatyzacja, uchylne okna) pozwalających stworzyć komfortową przestrzeń do pracy. Na szczególną uwagę zasługują biura z dużym tarasem na wyłączność i pięknym widokiem na Wrocław. 


Centrum Orląt to również dobra stawka czynszu, budżet na wykończenie oraz szeroki wachlarz możliwości aranżacji powierzchni pod potrzeby Najemców, co finalnie przekłada się na bardzo konkurencyjną ofertę na wrocławskim rynku biurowym – dodaje Eryk Kucharski, Junior Leasing Manager w BNM.

O właścicielu

Biurowiec Centrum Orląt jest własnością funduszu Quartum oraz Adventum International Ltd., którym zarządza Adventum Group. Portfel nieruchomości Adventum Group to głównie aktywa biurowe i handlowe na Węgrzech, w Polsce, Czechach i Rumunii, łącznie ponad 700 tys. mkw nieruchomości komercyjnych.

Jesteś zainteresowany biurem w tym budynku? Sprawdź dostępne powierzchnie i warunki TUTAJ.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji