Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Wybierając siedzibę dla swojej firmy w budynku przeznaczonym i przystosowanym do prowadzenia biznesu, możesz zaoszczędzić na wynajmie, ale co najważniejsze będziesz mógł korzystać z udogodnień, które oferuje profesjonalne biuro.

Oszczędność

Wynajmując pokój w budynku biurowym płaci się za rzeczywistą powierzchnię wykorzystywaną do pracy. W zależności od wielkości biura, jedna lub kilka firm na piętrze składa się solidarnie na wspólne WC, kuchnię, czy korytarz. Z powierzchni wspólnych korzysta się kilka razy w ciągu dnia, a w mieszkaniu płaci się za nie przez całą dobę.

Dodatkowym kosztem jest wyposażenie w meble i urządzenia. W przypadku lokali biurowych gotowych pod klucz, pokoje są już wyposażone, a wiele droższych urządzeń jest do dyspozycji za niewielką opłatą. Dla firm kilku- i kilkunastoosobowych, które chcą mieć reprezentacyjne miejsce na swoją siedzibę, pokój w budynku biurowym jest lepszym rozwiązaniem i niż wynajem mieszkania.

Bezpieczeństwo i dostępność

Profesjonalne budynki biurowe są monitorowane i posiadają ochronę 24 h. Dzięki takim rozwiązaniom, szczególnie w nocy Twoja siedziba jest bezpieczna. Jeśli posiadasz ważne dokumenty i dane, taka ochrona będzie dodatkowym atutem w prowadzeniu Twojego biznesu. Dodatkowym zabezpieczeniem są wewnętrzne serwery informatyczne, zabezpieczające Twoje urządzenia przed włamanie hakerów i dbające o bezpieczeństwo przesyłania danych.

Budynki biurowe są czynne całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Jeśli zdarza Ci się posiedzieć w pracy nocą, a przy tym chcesz mieć pewność, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał, to będzie idealne rozwiązanie. Gdy będziecie chcieli świętować udaną transakcję, masz pewność że żaden sąsiad Wam nie przeszkodzi 😉

Możliwości techniczne

Zdecydowana większość budynków biurowych wyposażona jest w klimatyzację, miejsca postojowe w garażu podziemnym i szybki internet, co zwiększa komfort i jakość pracy. Dodatkowym atutem jest usługa regularnego sprzątania. W przypadku powierzchni powyżej 100 mkw., układ ścian jest dopasowywany według wskazań najemcy, a cała powierzchnia odświeżana.

Prestiż

Wiele budynków biurowych już z zewnątrz wygląda imponująco, a przy tym mają swoje stałe miejsce na mapie miasta. Często już sam adres i prestiżowa lokalizacja świadczą o tym jak firma i jej właściciel postrzegani są przez kontrahentów i pracowników. Wejście przez reprezentacyjny hol dodaje smaku, a widok z wysokiego piętra na panoramę miasta robi wrażenie. Po wyjściu z windy, Twojego gościa przywita może przywitać osoba na recepcji, zapraszając do sali na spotkanie.

Jeśli planujesz wynająć biuro dla Twojej firmy, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń pod nr 22 299 17 27. www.bnmrealestate.pl

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji