Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Nowa firma założona przez specjalistów z branży finansów i nieruchomości wynajęła lokal o powierzchni 140 m2 w kamienicy biurowej w samym centrum miasta. Poza lokalizacją, na szczególną uwagę zasługuje jakość użytych materiałów wykończeniowych, reprezentacyjność obiektu oraz pomieszczenie na parterze w witryną. BNM- Real Estate Advisory miało przyjemność uczestniczenia w sprawnym procesie wynajmu biura.

– Przez dłuższy czas oglądaliśmy powierzchnie w biurowcach najwyżej klasy w centrum Warszawy. Potrzebowaliśmy biura w możliwie krótkim czasie, ale nie chcieliśmy brać pierwszego z brzegu. Propozycja, którą otrzymaliśmy pozytywnie nas zaskoczyła, wpasowała się w charakter naszego biznesu i było to biuro gotowe do wprowadzenia. To była oferta spod lady – mówi Michał Cebula, dyrektor generalny w Heritage Real Estate.

Kamienica przeznaczona dla firm znajduje się przy ul. Śniadeckich 10 w Warszawie. Posiada reprezentacyjne wejście, na samym już dziedzińcu znajduje się elegancka stróżówka, fontanna oraz ławka przy drzewach do chwili relaksu. Części wspólne są zadbane, wyposażone w nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa. W tym przypadku nie przeszkadza nawet brak miejsc parkingowych. – Na sam początek to biuro spełnia nasze oczekiwania, ale plany mamy ambitne, otwieramy kolejne oddziały w innych miastach w Polsce – dodaje Michał Cebula.

Heritage Real Estate to zespół wyjątkowych specjalistów od finansów i nieruchomości. Proponują nowoczesne metody finansowania dla przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb, zespół specjalistów skoordynuje emisję prywatnych obligacji, zaprosi do współpracy inwestora lub fundusz, a tym którzy potrzebują wiatru w żagle, przeprowadzą transakcję fuzji lub przejęcia. Uzupełnieniem oferty jest usługa Wealth Management w postaci kredytów, produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych.

Specjaliści firmy posiadają wybitną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Doświadczenie gromadzili opracowując kompleksowe plany sprzedaży i finansowania inwestycji deweloperskich, jak i nieruchomości inwestycyjnych na rynku komercyjnym. Na uwagę zasługuje powołany do życia Uniwersytet Heritage w celu dzielenia się wiedzą z klientami i partnerami biznesowymi firmy. W trakcie nieformalnych, cyklicznych spotkań interdyscyplinarni eksperci dzielą się wiedzą potrzebną do podejmowania świadomych decyzji finansowych.

Jeśli potrzebujesz reprezentacyjnego biura na wynajem w kamienicy biurowej, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń 22 299 17 27.

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji