Kategoria: Biura
Przeczytasz w 2 min

Z radością prezentujemy Wam zwycięzców 2. edycji plebiscytu na najlepsze powierzchnie biurowe w formule all-inclusive w Warszawie, przygotowane na potrzeby mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. To miejsca, które umożliwiają firmom swobodny wzrost, zapewniają elastyczne warunki najmu, wyjątkowy design i profesjonalną obsługę.

Jako niezależny podmiot oraz ekspert w wynajmie biur dla małych i średnich firm, spośród niemal 80 lokalizacji w Warszawie nagrodziliśmy te, które aktualnie najbardziej wyróżniają się spośród innych w jednej z trzech kategorii – NA WYSOKI POŁYSK, Z KLIMATEM oraz STARTUP FRIENDLY. Pod ocenę zostały wzięte takie czynniki jak: standard budynku, wygląd i charakter przestrzeni biurowej, lokalizacja, warunki biznesowe dla najemców, zakres świadczonych usług oraz jakość obsługi i współpracy B2B.

Kategoria: NA WYSOKI POŁYSK

W tej kategorii zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na biznesowy charakter powierzchni, wysoką jakość wykończenia wnętrz oraz najlepszą lokalizację. Przestrzeń, która zwyciężyła mieści się na skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Al. Jana Pawła II, tuż obok stacji metra Rondo ONZ, w jednym z najlepiej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Tutaj dobrze będą się czuły firmy, którym zależy na reprezentacyjnej siedzibie, w najlepszej klasy budynku. Dzięki włoskim korzeniom jednego z założycieli, najemcy mogą się napić najlepszej kawy, a polska gościnność otoczy opieką Waszych kontrahentów. Najlepszym biurem all-inclusive 2018 w kategorii NA WYSOKI POŁYSK zostaje Omnioffice w Q22 !

Kategoria: Z KLIMATEM

To nasza autorska kategoria biur, które budzą pożadanie wśród firm eksplorujących stołeczne nieruchomości dla biznesu. Do tej kategorii zaliczają się zarówno stylowe kamienice i poindustrialne lofty, ale również wyjątkowo zaprojektowane wnętrza w nowoczesnych biurowcach. W przypadku zwycięzcy tej kategorii na uwagę zasługuje budynek wpisujący się stylem w okolicę warszawskiej Starówki, ale także eleganckie wnętrza będące jego odzwierciedleniem. Przestrzeń jest odpowiedzią na potrzeby firm poszukujących wysublimowanej przestrzeni do prowadzenia biznesu. Najlepszym biurem all-inclusive w kategorii Z KLIMATEM jest Workin w budynku Plac Zamkowy – Business with Heritage !

Kategoria: STARTUP FRIENDLY

Kategoria STARTUP FRIENDLY łączy ze sobą kilka głównych potrzeb młodych podmiotów. Przede wszystkim takie powierzchnie odpowiadają potrzebom dynamicznego rozwoju firm, dostarczają gotowy i elastyczny produkt. Połączenie Brain Embassy przeznaczonej dla startupów oraz konceptu Be Yourself dla nieco większych podmiotów (20-50 osób), daje możliwość powiększania biura wraz ze wzrostem firmy, nawet do pokaźnych rozmiarów. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja Mokotowa biznesowego, który dzięki przeprowadzonym remontom usprawniającym komunikację, ponownie stał się magnesem – tym razem dla małych i średnich firm. Najlepszym biurem all-inclusive 2018 w kategorii STARTUP FRIENDLY zostaje Brain Embassy + Be Yourself w budynku Adgar BIT !

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Zespół Biuro Na Miarę

Wyróżnione wpisy

Sprawdź, w czym jeszcze możemy pomóc

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.

Działamy na wielu płaszczyznach

01
Fit-out
Organizujemy niezależne przetargi na budowę lub remont powierzchni komercyjnej, zarządzamy projektami budowlanymi (project management). Współpracujemy z architektami wnętrz i dostawcami mebli dla biznesu.
02
Legal
Wsparcie doświadczonego prawnika, który na co dzień obsługuje firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, w języku polskim i angielskim. Jeśli będziesz negocjować umowę najmu lub sprzedaży, skontaktuj się z nami.
03
Reprezentacja
Najemcy
Bezpieczny proces najmu powierzchni biurowej dla firm, prowadzony przez doświadczonych, niezależnych specjalistów. Biura na wynajem z całego rynku dostępne w jednym miejscu, porównaj i umów się na prezentacje.
04
Reprezentacja
Wynajmującego
Usługa komercjalizacji powierzchni dla właścicieli budynków biurowych. Jeśli posiadasz pustostany i potrzebujesz najemców, zapytaj o nasze wsparcie. Dodatkowo możemy wdrożyć elastyczny moduł coworkingowy.
05
Capital
Markets
Zapełnione budynki biurowe na sprzedaż ze stopą zwrotu oraz projekty oportunistyczne, do przebudowy lub rozbudowy. Działki inwestycyjne z przeznaczeniem komercyjnym pod biura, handel i PRS - public rented sector.
06
Retail
Najem i zakup lokali handlowo-usługowych prowadzony przez doradców wyspecjalizowanych w tym sektorze. Doskonale rozumiemy specyfikę branż naszych klientów oraz wymogi techniczne, jakie muszą spełnić nieruchomości.
Skontaktuj się,
 chętnie pomożemy
Cześć, jestem Fatima! Zadzwoń do mnie lub napisz, a odpowiem niezwłocznie:
[email protected] +48 22 299 17 27
Twoja wiadomość

    * Pola obowiązkowe
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Obowiązuje polityka prywatności i warunki korzystania z usługi.
    Wiadomość wysłana
    Dziękujemy!
    Potrzebujesz wsparcia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji